Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

koliko se sećam, u jednom od saopštenja posle kazne zbog pucnjave, bilo je i priče o tome kako sad zvezda ne bi trebala da dozvoli reprezentaciji da igra na marakani...nešto u tom stilu.dakle, razumljiva odluka saveza.
prvi put to cujem. ukoliko su degenerici na marakani "zabranili" onda ok, ali sve mi se cini da je ovo odluka onog zadriglog kriminalca.
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

prvi put to cujem. ukoliko su degenerici na marakani "zabranili" onda ok, ali sve mi se cini da je ovo odluka onog zadriglog kriminalca.
pa....nisu baš zabranili, nemaju oni muda za to, više su natuknuli koju o tome kako ih nepravda prema zvezdi tera da razmišljaju o takvim potezima. dovoljno je i to.
Link to comment
pa....nisu baš zabranili, nemaju oni muda za to, više su natuknuli koju o tome kako ih nepravda prema zvezdi tera da razmišljaju o takvim potezima. dovoljno je i to.
ipak mislim da si ti nesto pobrkao. nikada oni o tome nisu pisali, to je valjda predlagao neki forumas ili tako nesto.
Link to comment

E, tako se kvari 1 atmosfera! Petkovicu i sine™, gledajte i ucite!Ova smejurija od domaceg prvenstva i zivotinja koje u njemu obitavaju ce sa sobom u ponor povuci i jedino dobro sto se srpskom fudbalu desilo u proteklih x godina.

Link to comment

ostavljam mogućnost da jesam, ipak mislim da se to pojavilo u jednom saopštenju posle kazne zbog pucnjave. svejedno, ako znamo kakvi su odnosi trenutno na relaciji zvezda - savez - partizan, možda je i bolje da se igra na jna.a ako nije u pitanju to što mislim da jeste, pitam ja tebe zašto bi FSS organizovao meč na JNA ako može na marakani?

Link to comment
ipak mislim da si ti nesto pobrkao. nikada oni o tome nisu pisali, to je valjda predlagao neki forumas ili tako nesto.
To je Gorance spominjao. mrzi me da trazim post sada. Mada ko zna zasto im je palo na pamet da tu igraju. Ocekujem uskoro saopstenje o tome kako se finansijski pomaze Partizan a ne Zvezda ili tako nesto slicno
Link to comment
ostavljam mogućnost da jesam, ipak mislim da se to pojavilo u jednom saopštenju posle kazne zbog pucnjave. svejedno, ako znamo kakvi su odnosi trenutno na relaciji zvezda - savez - partizan, možda je i bolje da se igra na jna.a ako nije u pitanju to što mislim da jeste, pitam ja tebe zašto bi FSS organizovao meč na JNA ako može na marakani?
mozda zato sto je predsednik saveza tole, zato sto je i pre ovog meca organizovao prijateljsku na jna, zato sto sa ekipom sa jna moze da se utali oko ulaznica...?! samo nabadam razloge. potpuno je nebitno kakvi su odnosi utakmica je morala da se igra na marakani. jel trebamo da igramo sledece kvalifikacije na jna samo zato sto su oni u svadji? naravno da cemo igrati na marakni. karadzic je jednostavno kriminalac. dok je on u savezu klub iz subotice je u vrhu, turniri mladjih reprezentativnih kategorija se igraju u subotici, a svom ortaku (odnsono sebi!) je namestio visemilionski posao izgradnje onog kompleksa u pazovi. on je veoma opasan covek i mesto mu je u zatvoru. Edited by kojot
Link to comment
To je Gorance spominjao. mrzi me da trazim post sada. Mada ko zna zasto im je palo na pamet da tu igraju. Ocekujem uskoro saopstenje o tome kako se finansijski pomaze Partizan a ne Zvezda ili tako nesto slicno
tacno tako, to je spominjao gorance.
Link to comment

Pa sta sad ako se prijateljska utakmica igra na JNA? Igrale su se i ranije, igrale su se i utakmice u kvalifikacijama na JNA pre par godina, pa sta? Jer mora sve na Marakani? Neko je proglasio Marakanu za nacionalni stadion? Nisam primetio.Uostalom, bolje da se igra na punoj JNA nego polupraznoj Marakani.

Link to comment
Pa sta sad ako se prijateljska utakmica igra na JNA? Igrale su se i ranije, igrale su se i utakmice u kvalifikacijama na JNA pre par godina, pa sta? Jer mora sve na Marakani? Neko je proglasio Marakanu za nacionalni stadion? Nisam primetio.Uostalom, bolje da se igra na punoj JNA nego polupraznoj Marakani.
pa sta ako se igra na vasem, pa sta, moze valjda malo na nasem. ootprilike ti je takva argumentacija. na marakani treba da se igra zato sto stadion prima veci broj ljudi nego jna, a to je znacajno kada govorimo o zadnoj utakmici pred svetsko prvenstvo. i da, marakana je nacionalni stadion. poluprazna marakana protiv kameruna. salis se, zar ne?
Link to comment
pa sta ako se igra na vasem, pa sta, moze valjda malo na nasem. ootprilike ti je takva argumentacija. na marakani treba da se igra zato sto stadion prima veci broj ljudi nego jna, a to je znacajno kada govorimo o zadnoj utakmici pred svetsko prvenstvo.
Da to je otprilike ta argumentacija. Sta joj fali?
i da, marakana je nacionalni stadion.
Otkad to?
poluprazna marakana protiv kameruna. salis se, zar ne?
Sa najavljenim cenama tesko bi je popunili.
Link to comment
Da to je otprilike ta argumentacija. Sta joj fali? Otkad to?Sa najavljenim cenama tesko bi je popunili.
nista...ako nemas vise od 13 godina.oduveknaravno da bi je popunili
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...