Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

glede spiska - trebalo je da povede sulejmanija. jeste imao vrlo losu sezonu ali je izrazito talentovan igrac. mogao je malo da mu potpomogne samopouzdanje tako sto bi ga uvrstio u poslednjih 23 umesto, recimo, ninkovica... (ako se vec i za petrovica moze reci da je mlad).

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

danas u 12.00 je okupljanje u kovilovu, sutra se ide za austriju, 29. i 2. se igra sa NZ i poljskom, 3. juna povratak u Beograd, 5. utakmica sa kamerunom, 7. juna ide se u JAR.

Link to comment

Pa Petrović je mlađi od Sulejmanija. Inače, Miralem je poznat kao talenat koji više voli kafanu od treninga. Cenim da ga je zato Antić škartirao još u kvalifikacijama.edit: za ikara, pošto se ultra dosadni boža, mag kvota, predviđanja i nepotrebnih informacija ubacio sa informacijama koje smo svi pročitali bar 80 puta.

Edited by TheBigFlegma
Link to comment
danas u 12.00 je okupljanje u kovilovu, sutra se ide za austriju, 29. i 2. se igra sa NZ i poljskom, 3. juna povratak u Beograd, 5. utakmica sa kamerunom, 7. juna ide se u JAR.
Jel' ima prenos na RTS-u utakmica sa NZ i Poljskom?Kad vec spominjem NZ, trenutno je neresheno ('70 1:1) u mechu sa Australijom. Ako je ovo najbolje shto trenutno Australija mozhe, onda su nam makar ta 3 boda zagarantovana.
Link to comment
Pa Petrović je mlađi od Sulejmanija. Inače, Miralem je poznat kao talenat koji više voli kafanu od treninga. Cenim da ga je zato Antić škartirao još u kvalifikacijama.edit: za ikara, pošto se ultra dosadni boža, mag kvota, predviđanja i nepotrebnih informacija ubacio sa informacijama koje smo svi pročitali bar 80 puta.
pa da, zato sam i stavio ninkovica jer cenim da ni on ni petrovic nece igrati.
Link to comment

Ninkovic ce igrati... igrao je i u kvalifikacijama u dosta utakmica.. makar 10 min po mecu... a pored Laneta, Krasica i Tosica naci ce se za njega neki minutne daj Boze kartona i povreda...

Link to comment
Jel' ima prenos na RTS-u utakmica sa NZ i Poljskom?
mislim da ima, nisam siguran.nastavljam da dosadjujem u kontinuitetu:FT Australia [2 - 1] New Zealand16' [0 - 1] C. Killen 57' [1 - 1] D. Vidosic 90' [2 - 1] B. Holman 29278_129181403765552_121047014578991_336330_6594191_n.jpgdobre im ove majice!
Link to comment
29278_129181403765552_121047014578991_336330_6594191_n.jpgdobre im ove majice!
Sta znam, nekako su ova 4C nekako nedovoljno uocljiva... <_< Mogli smo da ispratimo zapadne susjede pa da nam ceo dres bude 4C, ionako vec imamo krst na njemu... Edited by Brazilac
Link to comment

nevezano za ove majice, dresovi su nam generalno grozni. ta azerbejdžanska crveno-plava kombinacija nam stoji ko piletu sise. molim boga da igramo što više mečeva u rezervnoj garnituri, mnogo manje mi smeta.

Link to comment

„Španci i Brazilci ostaju veliki favoriti. Imam utisak da će Srbi uraditi nešto veliko na Mondijalu, a računam i na dobar plasman Portugalaca koje predvodi moj prijatelj Karlos Keiroš i Ronaldo, koji je bar po meni, i dalje najbolji fudbaler na svetu. Naravno, po starom dobrom običaju i Italijani će biti pri vrhu“, uveren je Ferguson. SAF :Hail: :Hail: :Hail:

Link to comment

Jbt stvarno je to rekao..."Spain and Brazil remain the great favourites. I see Serbia pulling something off and I am counting, too, on the Portugal of my friend Carlos Queiroz with Ronaldo who, in my eyes, remains the best player in the world. And Italy, as usual, will be around." Doduše, treba videti kako će Venger da se izjasni na ovu temu. On je 2004-te predvideo da će Grčka napraviti nešto.

Link to comment
nevezano za ove majice, dresovi su nam generalno grozni. ta azerbejdžanska crveno-plava kombinacija nam stoji ko piletu sise. molim boga da igramo što više mečeva u rezervnoj garnituri, mnogo manje mi smeta.
kad je uvedena ta kombinacija "po zastavi" 2006. odma me je smorila. Ono i plavo crveno jedno pored drugog ne ide nikako...izgleda kao neki radnicki kombinezon.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...