Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Vezano za ovo, ja sam skoro cuo pricu koja me prilicno iznenadila i to od lika koji je vrlo blizak reprezentaciji, da ne kazem clan strucnog staba u nekom sirem smislu. Elem, po njegovoj prici Deki Stankovic je covek koji drzi na okupu tim i ima ubedljivo najveci autoritet medju igracima, dok je kao dve najvece budale pomenuo Pantelica ( ocekivano) i Vidica ( neocekivano, bar za mene). Kaze za Vidu da je teska budala, ne jebe nikog dva posto, na treninzima ume brutalno da startuje i slicno.
Warning: heavy KDP inside:

Moram da kažem da sam jako sličnu priču čuo i ja odavno, od osobe koja je putovala sa reprezentacijom na gostovanja u Litvaniju i Finsku (još u Terzino vreme) . Kao, Drago prolazi pored Vide i slučajno ga zakači, a ovaj odmah skače da se bije. Inače, ostatak vremena provodi sa sluškama na ušima i ne jebe živu silu. A što se Dekija tiče, situacija je bukvalno takva da kad on progovori, ostali zaćute. Panta je nervira, ali kaže da je to igrarija u odnosu na Kežmana, koga niko živi, navodno, nije više mogao očima da gleda. Inače, "izvor" je žensko, fudbal je ne zanima ni najmanje, a putovala je ispred firme sponzora, čisto da joj dupe vidi put.

Edited by Zaki
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

pa logicno je da deki bude vodja, najiskusniji je, a sa pantom ne verujem da iko ima problema, pogotovo deki jer su kumovi. on jeste budala, ali u pozitivnom smislu. dok vec za vidu je ovo vrlo lako moguce, da ne jebe nikog... on je druga krajnost, strogo profi i stalno nadrkan... ipak tesko mi je da poverujem u price kao ovo sa dragom...ma sve to kontrolise antara ;)

Link to comment

vrlo verovatno je to za vidica. ali ako on maksimalno odradjuje posao, onda je toliko koristan da je vredno trpeti ga nadrkanog. sto se dekija tice, kada je on davao hrvatima gol u sred zagreba svi oni su jos pikali u dvoristu, tako da :Hail:sto se spiska tice, to nam je sto nam je. Bolje ne moze. Srecno "plavi" ;)

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment

bile su neke cudne price iz kampa jos proslog prvenstva. navodno je vidic u kvalifikacijama znao da zaglavi na masazi duze dok su ga ostali cekali u busu i po pola sata i tako neke fore

Link to comment

Pa bile su te price, ako ti je Albert Nadj pouzdan izvor. Ne znam meni je delovao vrlo prisojno dok je davao izjavu za Africke lavove. To za trening je mozda tacno ali verovatno je to doza nekog ludila koju ispoljava i u Mancesteru. Sumnjam da je on neki vrlo nadmen lik a o tome je svedocilo jos par forumasa koji su ga upoznali sticajem raznih okolnosti. Uostalom i da jeste vredi ga istrpeti to nam je jedan od 3 najboja igraca. A sto se Dekija tice mogu da kazem :Hail:

Link to comment
Kaze za Vidu da je teska budala, ne jebe nikog dva posto, na treninzima ume brutalno da startuje i slicno.
eh, kad smo kod traceva, njegov cimer iz pionirskih dana mi je pricao da je redovno dobijao crvene zbog grubih starteva u omladinskom prvenstvu..tipa popije crveni, 2 meca pauze pa opet crveni..i da, napomenuo je da je gadjao tetkice hljebom u klupskom restoranu jer je isti bajat :D Edited by beeva
Link to comment
Pa bile su te price, ako ti je Albert Nadj pouzdan izvor.
"Nije bitno o kome se radi, ali gospodin misli da samo zato sto igra u Mancesteru, svi mi moramo njega da cekamo u autobusu, dok ne zavrsi masazu". :Hail::lol:
Link to comment
"Nije bitno o kome se radi, ali gospodin misli da samo zato sto igra u Mancesteru, svi mi moramo njega da cekamo u autobusu, dok ne zavrsi masazu". :Hail::lol:
jel to bilo na SOS-u ili su neke novine to prenele?
Link to comment
"Nije bitno o kome se radi, ali gospodin misli da samo zato sto igra u Mancesteru, svi mi moramo njega da cekamo u autobusu, dok ne zavrsi masazu". :Hail::lol:
ahahahahasamo bi retardirani Nadj mogao ovako nešto da kaže.
Link to comment

To je kao u onom vicu:- ''Je li Cigo, koju pevačicu bi najradije jebo?''- ''Jes' da kažem pa da me ubije Arkan.'' :lol: Glede atmosfere, ne verujem da u bilo kojem timu/reprezentaciji vlada neko preterano drugarstvo niti da je to preterano bitno u poređenju sa tim kako ekipa funkcioniše na terenu.

Link to comment

Jebote, te price o losoj atmosferi su mi kao klincu zvucale totalno suludo. Ej, igras fudbal s nekim, a niste dobri drugari! :blink: :D

Link to comment

Pa dobro, Vidicevu dozu nadmenosti smo mogli da vidimo i na utakmici protiv Ruminije kada ceo tim slavi na terenu a on je negde u dubinama Marakane. Sto se tice Pantelica cisto sumnjam da je pozitivna budala i da nikoga ne nervira, to je mozda Lane a Panta je zaista iritirajuca pojava, covek nastupa sa tolikom kolicinom arogancije da je to nepodnosljivo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...