Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Kakva glupost je ovo sa igranjem poslednje utakmice pred prvenstvo na duplo manjem stadionu. To valjda samo kod nas moze. Naravno da bi i sa ovakvim cenama Marakana bila puna, jer ako nesto u nasem fudbalu postoji sto bi ljudi hteli da gledaju to je ova Anticeva reprezentacija. Ova odluka nije nista drugo nego nastavak navlacenja konopa izmedju Lukiceve Zvezde i Karadzicevog FSP-a. Dakle, totalna budalastina. Marakana je inace kurac od stadiona ali za JNA je Vembli licno.

Edited by harper lee
Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Marakana je stadion na kome su odigrane sve najvece utakmice na ovim prostorima. Kurac ili ne, to je najmanje bitno. Ako je ovo saltovanje na JNA posledica delovanja Zvezdinog rukovodstva, to bi u najmanju ruku trebalo obelodaniti. Karadzic bi, nesumnjivo, takav zicer iskoristio. Ne znam, imam utisak da ni JNA nece biti bas u situaciji za kartu vise. Bas zbog ovakvih gluposti.

Link to comment

Najbolji golman, desni i levi bek nemaju mesto u Reprezentaciji. Mrdju i treba da vodi pre nego Lekica, nema neke razlike medju njima, osim u broju golova koji su postigli.

Link to comment
Najbolji golman, desni i levi bek nemaju mesto u Reprezentaciji. Mrdju i treba da vodi pre nego Lekica, nema neke razlike medju njima, osim u broju golova koji su postigli.
Stamenković :unsure: ili Jorgačević? Ninkov bolji od Baneta? :Hail: i ko je najbolji levi bek? p.s. naravno da ima razlike, i to velike, izmedju Mrdje i Lekića, Lekić je balvan, Mrdja je ipak fudbaler.
Link to comment

Ja sam shvatio da je govorio o najboljim igracima super lige na tim pozicijama. Ako je tako onda mozemo reci i da najbolji defanzivac nije imao mjesta a nazalost se najbolji srednji defanzivac povrijedio.

Link to comment
Ja sam shvatio da je govorio o najboljim igracima super lige na tim pozicijama. Ako je tako onda mozemo reci i da najbolji defanzivac nije imao mjesta a nazalost se najbolji srednji defanzivac povrijedio.
Dokaz kako neko razume, a kako neko ne razume jednostavne recenice.Hvala borise na tumacenju :DStameni bi mogao kao najbolji golman lige da ima mesto kao treci golman, a Ninkov nema mesto jer ima dosta boljih od njega. Lomic ipak nije ta klasa, a zato ce Mrdja biti u ekipi za SP.
Link to comment

Ako cemo realno iz domace lige je moguce naci eventualno treceg golmana i jednog spica koji ne bi video teren, i to samo jer su nam te pozicije deficitarne, pa Mrdja moze da dobije prednost nad Mirosavljevicem ili tako nekim. U nasoj ligi nema ozbiljnih fudbalera.

Link to comment
Ja sam shvatio da je govorio o najboljim igracima super lige na tim pozicijama. Ako je tako onda mozemo reci i da najbolji defanzivac nije imao mjesta a nazalost se najbolji srednji defanzivac povrijedio.
videh samo ovaj Bozin klip pre posta, pa mi bilo čudno :D
Link to comment

Antić saopštio skraćeni spisakSelektor Srbije Radomir Antić saopštio je skraćeni spisak od 24 igrača za predstojeći MundijalAntić će do 1. juna morati da otpiše još jedno ime, verovatno jednog od četvorice golmana.Selektor fudbalske reprezentacije Srbije, Radomir Antić će u ponedeljak, u Kovilovu okupiti reprezentativce, a već u utorak "orlovi" će otputovati na pripreme u Austriji. Na spisku su sledeći igrači:Ggolmani: Vladimir Stojković, Željko Brkić, Bojan Isailović i Anđelko ĐuričićOdbrana: Branislav Ivanović, Antonio Rukavina, Nemanja Vidić, Neven Subotić, Aleksandar Luković, Ivan Obradović i Aleksandar KolarovSredina terena: Dejan Stanković, Gojko Kačar, Nenad Milijaš, Zdravko Kuzmanović, Radosav Petrović, Miloš Krasić, Zoran Tošić, Miloš Ninković i Milan JovanovićNapad: Nikola Žigić, Marko Pantelić, Dragan Mrđa i Danko Lazović.Sa prvobitnog spiska su otpali Jagoš Vuković, Slobodan Rajković, Nemanje Matić, Nemanja Tomić, Dejan Lekić i Miralem Sulejmani

Link to comment

Treba da otpadne jos jedan, verovatno golman. Ovo je ocekovano i po meni nema nikakvih iznenadjenja. Žalim možda malo što nije poveo Sulejmanija ali ovaj je imao baš lošu sezonu u Ajaksu. Mrđa je izmislio fudbal za Lekića i treba da ide pre njega.

Link to comment

dobro je, stvarno bi bilo previse da lekic ode i na svjetsko. jes da je i mrdja smijesan igrac, ali ipak, lekic je kategorija za sebe.sa tog spiska otpada josh jedan golman, potpuno je svejedno koji posto nijedan ne uliva bash neko ogromno povjerenje, i to je to.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...