Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Tastaturu pregrizo i ti :lol: Ja sam jednom ovde rekao da ce Bane desno a Ivica u sredinu gotovo svi su se smejali. Kasnije je na svim utakmicama bilo tako. Mislim da ukoliko se nesto zaista zaista nezeljeno dogodi (daleko bilo), sredina ce biti Subotic i Lukovic(Rajkovic/Vukovic), Bane ce ostati desno. Krajnja varijanta je da Subotic(Rajkovic) idu desno a centar popunjava Bane plus jos neko no koja ce kombinacija biti na kraju zavisi od protivnika. Ako nam treba snazna defanziva po desnoj strani jasno je da Rukavina tu nece primirisati.Takodje je jasno da cak i ako bude morao da igra tesko da ce igrati celu utakmicu. Sa igracima koji su pozvani imamo dovoljno kvalitetnih kombinacija u odbrani da ne mora da te hvata panika : Ivanovic - Desno i centarVidic - CentralniLukovic - Centar i levoVukovic - CentarSubotic- centralno po potrebi moze desnoRajkovic- centralno po potrebi moze desnoKolarov- levi bekObradovic - levi bekRukavina - desni bek
Pa znam ja sve to. Znamo mi svi. Ali isto tako znam da smo ga bez Vidica najebali pa i da Antic ubaci sve sa ovog spiska u prvih 11. Takodje sam misljenja da ni Vidic ne moze pokriti sve u slucaju da fali Bane na desnoj strani. Ne zelim ni razmisljati o situaciji gde nam obojica fale (grizem tastaturu :)).
Link to comment

Pošto sam ubeđen da će Petrovića da vodi, više bih voleo da ide Rajković nego Ninković. U sredini su igrači još polivalentniji, pa bih zato voleo osmog defanzivca.

Link to comment
Pa znam ja sve to. Znamo mi svi. Ali isto tako znam da smo ga bez Vidica najebali pa i da Antic ubaci sve sa ovog spiska u prvih 11. Takodje sam misljenja da ni Vidic ne moze pokriti sve u slucaju da fali Bane na desnoj strani. Ne zelim ni razmisljati o situaciji gde nam obojica fale (grizem tastaturu :)).
Pa od 32 reprezentacije 90% je najebalo kad im ne igra najbolji igrac. Samo mislim da u ovom slucaju (daleko bilo) to ne bi poprimilo razmere one blamaze iz 2006 kojoj sam imao priliku uzivo da prisustvujem. Bilo je bas bolno...
Link to comment

Ako je tako onda ok. Lekic je valjda iz istog razloga prvi put pozvan.Nije Mrdja los, kao neki cetvrti spic koji ne ulazi nikad.. ili skoro nikad.

Link to comment

Bicu slobodan da primetim da od 30 pozvanih, cak 13 nije sigurno gde ce igrati sledece godine.Mislim da je to univerzalni motiv svih prethodnih propadanja na SP; podseticu na slucajeve 'Šljivo - Buljan - Šurjak' iz 1982., zbog kojih jedan Miloš Šestic nije mogao da igra do pred sam kraj, jer su ovi imali bolje menadzere i trebali su im novi ugovori; ili suludo pozivanje 38-godišnjeg Safeta Sušica(ili Vulica) iz 1990., pored zivih Piksija, Deje, Prosineckog i Bobana, a pri tom je Pape bio starter; pozivanje Miroslava Stevica 1998. ili Petkovog sina 2006.I ovog puta imamo protezirane igrace, kao R.Petrovic ili ovaj golman u agoniji. Meni to, medjutim, nije toliki problem, koliko moguci upliv menadzera u sastav tima, odnosno guranje igraca sa neresenim ugovorima.Ne verujem da ce sa motivisanim superstarovima, koji zele da ostave nekakav trag i u repki, kao Vidic i Stankovic, moze biti problema. Ali Lane?! Taj decko ima hiljadu razloga za nervozu posle raspada ugovora sa Liverpulom. Ili Zigic? Kacar? Tošic? Piksi? To su sve vazni igraci.Tim jeste jak kao zemlja, ali da li ce uspeti da ostanu tim? Ili ce propasti kao ona mega generacija iz '82.?

Link to comment

Nisam cuo da je Jovanovic izvisio. Tosic je odlicno odigrao drugi deo sezone i sigurno ne strahuje da ce ga prodati u Koblenc. Kacar takodje. I ko je sad piksi? Nenad Kovacevic?

Link to comment
I ovog puta imamo protezirane igrace, kao R.Petrovic ili ovaj golman u agoniji. Meni to, medjutim, nije toliki problem, koliko moguci upliv menadzera u sastav tima, odnosno guranje igraca sa neresenim ugovorima.Ne verujem da ce sa motivisanim superstarovima, koji zele da ostave nekakav trag i u repki, kao Vidic i Stankovic, moze biti problema. Ali Lane?! Taj decko ima hiljadu razloga za nervozu posle raspada ugovora sa Liverpulom. Ili Zigic? Kacar? Tošic? Piksi? To su sve vazni igraci.
Da li imamo igrace sa rijesenim ugovorima koji su bolji od igraca koji jos ne znaju gdje ce igrati?Da li je neko pokraden?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...