Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Ovo je sad novo. Raću ne gura Antićev sin menadžer, već Tole, da bi napravio Zvezda-Partizan ravnotežu. Taman da iskoristim ovaj post da svakom ko pomene podelu na sadašnje i bivše igrače Zvezde, Partizana, Vojvodine... pripremim moju kafu i obezbedim dobro mesto na ikarovim pašnjacima.
Dupliraj kolicinu spremljene kafe komsija, vidis da se konzumenti ubrzano mnoze...
Link to comment

naprotiv, radosav je to mesto zasluzio, a i takav igrac nam bas fali. nije da vec imamo cetiri igraca koji konkurisu za dva mesta ili da nam fali jedan u odbrani, pa da on ne ode. a i anticev sin mu nije menadzer. napred raca!

Edited by Evropejac
Link to comment
A Lazoviceva povreda, kakva je situacija...? :unsure:
kakva god da jekad je Lekic alternativa onda moze i Lazovic na jednoj nozi, Barem 10 puta je bolji igrac. Tanki smo u napadu do bola i ubuduce. Morace :ziga: igrati barem do svoje 45 godine.Rajkovic je odigrao konstantno u ekipi koja je zavrsila ispred Ajaxa, PSV-a, Fejnorda.Rukavina je igrao konstantno lose (jedan od najgore ocenjenih igraca svog tima u zestokoj konkurenciji) u ekipi koja je plasirana iza velikana kao Tus Paderborn 07.
Link to comment

U napadu je Pantelic koji je do sada bio u odlicnoj formi i koji se odlicno krece na terenu u fazi napada (to je potvrdio i Profesor ).Nazalost drugog odlicnog napadaca nema. Klokan moze ponekad da bljesne kao i Lazovic. Nadam se da ce Pantelic sacuvati formu.

Link to comment

Ali ako se prozove zdrav razum u vezi sa izborom Rukavine u tim (i to kontinuiranim) onda ispada da se priziva Ninkov i kuka za njim. Svejedno zaista ne znam sta radi Rukavina u timu...no dobro. Mozda je za nesto dobar, nije lud Antara.

Link to comment

Ocekivan sastav. Antic se rukovodio (ispravnom) logikom da ciklus takmicenja zavrsi uglavnom ona ekipa koja ga je i zapocela. Dodao je Mrdju koji je objektivno najbolji napadac od onih koji su mu figurirali kao konkurencija i koji je bio (makar je proglasen) najbolji igrac lige i to je to. Ocekujem da ce i vecinu utakmica na prvenstvu zapocinjati ista ona ekipa koja je pocinjala i kvalifikacione utakmice, da ce izmene biti uglavnom iste kao i one koje je pravio tokom kvalifikacija, a ostali su tu da uskacu u slucaju kartona i eventualnih povreda. Kako god okrenes ovo je nas najbolji i najuigraniji tim sa najboljom atmosferom. Svako dalje eksperimentisanje moglo je samo ponesto od toga da nam oduzme a nista da doda. U tom smislu Antic je pokazao osobine ozbiljnog coveka i ozbiljnog trenera, tako da se treba nadati da cemo na ovom prvenstvu barem igrati ozbiljan fudbal pa sta uradimo.Ukoliko se nesto drasticno ne izmeni u ovih poslednjih dvadesetak dana u negativnom smislu (majmunarije menadzera, sukobi prisipetlji iz i oko Saveza koji ce ici u setnju do Juzne Afrike preko ledja igraca, sukobi igraca i slicno) i ukoliko nas mimoidju povrede dvojice-trojice kljucnih igraca, narocito Vidica i Ivanovica, imam jako pozitivan osecaj kad je ovo prvenstvo u pitanju. Mislim da po kvalitetu i uigranosti tima spadamo u desetak najboljih timova na ovom prvenstvu tako da bismo uz neki bolji zreb i pod pretpostavkom da pokazemo ono sto znamo mogli da doguramo do cetvrtfinala, sto bi zaista bio sjajan uspeh.U svakom slucaju, puno srece ovim momcima.

Edited by harper lee
Link to comment
Ali ako se prozove zdrav razum u vezi sa izborom Rukavine u tim (i to kontinuiranim) onda ispada da se priziva Ninkov i kuka za njim. Svejedno zaista ne znam sta radi Rukavina u timu...no dobro. Mozda je za nesto dobar, nije lud Antara.
Ninkov na "vaznijim" utakmicama nije pokazao nista korisno tako da nije zasluzio poziv ni medju 50. Utakmice TSL zatvorenog tipa se ne racunaju. Kad ode vani i ako se pokaze - onda neka ga zovu. Ni jedan sadasnji igrac Crvene Zvezde nije zasluzio poziv. Isto tako ga ne zasluzuju ni Rukavina ni Petrovic. Najgore je sto ce Petrovic da zaigra barem 5 minuta a Rukavina je samo 2 zuta kartona daleko od pozicije startera. Pocelo je sve kao na proslom SP. I tada se govorilo - nema veze i onako nece igrati kad ono naigrase se na zalost i Dudic i Nadj i slicni. Edited by tsva
Link to comment

Jel Matic igrao ikako u proletnom delu sezone? On mi se mnogo vise svidja od Race i mislim da on moze biti bitan igrac za reprezentaciju u buducnosti. Volio sam ga vidjeti na spisku al ocito je da nije u punoj takmicarskoj formi pa da zato nije ozbiljnije razmatran.

Link to comment

igrao malo na krajutreninzi u Celziju su jedno 10 puta jaci nego bilo koja utakmica TSL. Matic je na zalost prodan dok Petrovic jos nije.

Link to comment

Igrao je nekoliko minuta u zadnjem kolu. Bio je vise puta na klupi. Buducnnost reprezentacije.Ova reprezentacija sa jos dva tri mlada igraca (Sulejmani, Matic mozda Ljajic a bilo bi dobro i Aleksic) ce dostici najveci potenciijal na sledecem EP.tsva, oladi malo.

Edited by borris_
Link to comment
"Tačno je, razgovarali smo o tome, ali smo ipak odlučili da doktorka Kovačević ne putu je sa nama. Presudno je bilo to što bi ona izazvala veliku medijsku pažnju i to bi poremetilo neophodni mir u ekipi. U svakom slučaju, zahvalni smo doktorki Kovačević na pomoći", rekao je portparol FSS Aleksandar Bošković
Link to comment

Buducnost i okosnica ove reprezentacije su Ivanovic, Lukovic, Subotic, Rajkovic, Kolarov, Kacar, Petrovic :isuse: , Jankovic, Krasic, Sulejmani, Tosic, Ljajic, ALeksic, Matic... koji mogu da igraju bar jos jedan SP ciklus bez problema, a neki od njih i 2. Dobra stvar je sto su oni vec igrali za reprezentaciju i sto ne moraju da se uklapaju u sistem rada koji je zacrtao Antic.Ovo sto je sad izabrao Antic jeste najbolje sto trenutno imamo, kompaktno, cvrsto, oseca se zajednistvo i medjusobno poverenje, nema iskakanja i proglasavanja nekog za vecu ili manju zvezdu, zajednistvo je ono sto ove momke krasi u odnosu na one od pre 4 godine.Kao to mozemo da izgubimo od svakoga, ovi mogu da dobiju svakoga, to su pokazali protiv Francuza, kad su izvukli nereseno iako je cela nacija zelela da se napadne i pobedi. Sto bi rekao Deki Stankovic "da se Inter otvorio protiv Barse, dobili bi 4 gola", tako i Antic forsira igru na rezultat, a ne umiranje u lepoti. Rumunija je izuzetak :DZato nesto mislim, da ovi mogu dosta da urade, ako ih zdravlje posluzi.

Link to comment
Ovo sto je sad izabrao Antic jeste najbolje sto trenutno imamo, kompaktno, cvrsto, oseca se zajednistvo i medjusobno poverenje, nema iskakanja i proglasavanja nekog za vecu ili manju zvezdu, zajednistvo je ono sto ove momke krasi u odnosu na one od pre 4 godine.
Vezano za ovo, ja sam skoro cuo pricu koja me prilicno iznenadila i to od lika koji je vrlo blizak reprezentaciji, da ne kazem clan strucnog staba u nekom sirem smislu. Elem, po njegovoj prici Deki Stankovic je covek koji drzi na okupu tim i ima ubedljivo najveci autoritet medju igracima, dok je kao dve najvece budale pomenuo Pantelica ( ocekivano) i Vidica ( neocekivano, bar za mene). Kaze za Vidu da je teska budala, ne jebe nikog dva posto, na treninzima ume brutalno da startuje i slicno.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...