Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

mrdja dao, cini mi se, treci hetrik ove sezone i sada je ta zlatna kopacka JSL mnogo ubedljivija, ali je zato lekic u reklami knjaz vode. neizvesno do samog kraja

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

mrdja dao, cini mi se, treci hetrik ove sezone i sada je ta zlatna kopacka JSL mnogo ubedljivija, ali je zato lekic u reklami knjaz vode. neizvesno do samog kraja
angry.gif Žedni uspeha, žedni mivele!
Link to comment
Ali Lane?! Taj decko ima hiljadu razloga za nervozu posle raspada ugovora sa Liverpulom. Ili Zigic? Kacar? Tošic? Piksi? To su sve vazni igraci.
Odakle ti to da se Jovanoviću raspao (pred)ugovor sa Liverpulom? Jeste da se klub raspada, ali za ugovor nisam čuo... Znači menadžeri guraju Jovanovića, Žigića, i Kačara zbog sledeće sezone, nisu u sastavu zato što su izneli kvalifikacije? Vidiš, boga ti, ko bi rekao... :unsure:
Link to comment

Interesantno, s obzirom na ovaj intervju iz Marta:

- Sve što se pisalo povodom moje odluke da više ne branim za reprezentaciju Srbije je proizvoljna mašta novinara. Prava istina što se neću odazivati na pozive selektora Radomira Antića je učestalost povreda. U razgovoru sa klupskim lekarom savetovano mi je da je bolje da napravim pauzu na leto, kako bih sanirao povredu levog kolena, jer u suprotnom rizikujem kraj karijere. Obavestio sam FSS o tome i nije bilo nikakvih problema. Nema sujete, niti tražim dres sa brojem "1", a kamoli bilo kakvog konflikta. Sa Stojkovićem sam veliki prijatelj, od mene je uvek imao podršku, a konkurencije je bilo samo sa sportske strane. Nisam takav tip da bilo koga ucenjujem i tražim da branim. Želeo sam da idem na SP ali, ponavljam, zarad toga nisam smeo da rizikujem karijeru - kaže Dišljenković za SPORTAL.RS.

Inace, nemam nista protiv odluke da ne igra, mislim da je u pitanju zdrava kolicina svesti o sopstvenoj vrednosti koja ti ne dozvoljava da psidjes ispod nekih licnih kriterijuma. Jednostavno nece da sedi na klupi zbog ove budale i kraj. No, da izleces s ovakvim stvarima mesec dana pred SP i nepotrebno zatalasas javnost nije nimalo fer, niti kolegijalno prema tvojim dosadasnjim saigracima i strucnom stabu.Sto se Antica tice - ko sto rekoh pre dve, tri stranice - katastrofalno je 'odigrao' sa golmanima i za svog mandata je, po svemu sudeci, uspeo oterati dvojicu - za nase uslove - sasvim pristojnih golmana, sve zbog jedne budaletine.

Link to comment

Idiotizam! Mada, mozda lupam najstrasnije, ali kakvo se vreme ocekuje pocetkom juna? Nesto slusam da ce ove kise potrajati, da li je partizanov teren u boljem stanju?

Link to comment
ne razumem?
koliko se sećam, u jednom od saopštenja posle kazne zbog pucnjave, bilo je i priče o tome kako sad zvezda ne bi trebala da dozvoli reprezentaciji da igra na marakani...nešto u tom stilu.dakle, razumljiva odluka saveza.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...