Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Jedino sto me raduje je sto smo na momente pokazali igru kojom dobijamo svakoga u grupi bez obzira na to da li igramo kuci ili tamo. Mislim da baraz nece doci u pitanje, prvo mesto vec teze... Austrija je golo govno a rIrce dobijamo tamo. Sa velsom ne znam i naravno kils u Gruziji

+1

Ма Велс је кеса исто. 

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Blagajna nije radila na zvezdinom stadionu nego se karte kupovale na partizanovom!

koky uvodi novi sistem poslovanja u savezu

jebi publiku, oči da joj ispadnu

 

:Hail:

Link to comment

Šta znam, bilo je lepo ne gledati Kolarova na jednoj utakmici, mada ne sumnjam da će ga ćelavi ziheraš brzo vratiti nazad u tim. I Rajko je panj, ali od Baneta više stvarno boli glava; ako se i ove kvalifikacije budu gradile na njemu(a svi znamo da hoće), opet ćemo u nekoj Moldaviji da se pitamo šta nas je snašlo. Utisak utakmice su mi svakako Kostić i Tadić, uz Nemanju Matića to bi moglo da izgleda sasvim fino.

 

Sad, priznajem, nisam sasvim pažljivo pratio tekmu, jer je na SOS paralelno išao derbi FKP-FKCZ iz 1965. Trebalo je videti kako su Šeki i Džaja bili najobičnije vodonoše gospodinu Bori Kostiću, koga ni već napucane Partizanove bebe nisu smele mnogo da izazivaju; prvo zato što bi ih napravio majmunima, a drugo zato što se tad znao neki red(to naravno jedino nije važilo za Vasovića, taj je bio suviše lud). A još prenosio Vladanko, pa koga boli kurac za raspalu repku?

Link to comment

a i bila je okrugla, da se ne lazemo

 

:D Nisam imao namjeru da se zezam. Drangance je bio golman pa neka on procjeni. Ne kazem da je najbolje uradio ali da je u tom trenutku i takvim okolnostima bilo tesko uraditi nesto drugo. A Rajkovic nije Buffon.

 

Rajkovic bolji od Areole  :lolol:

Edited by borris_
Link to comment

Rajkovic snosi delimicno krivicu kod drugog gola, prvo jer nije izasao da pokupi loptu pre odbranjenog zicera pa je Bane skocio da se dernja na njega iako i on i ne znam ko je bio pored je mogao tu loptu da izbaci a nakon kornera morao je da ide da hvata ili boksuje loptu ali to je vec standardna boljka nasih golmana linijasa, tj. zahvaliti i Maksi na tome. Golmani su najmanji problem ove repstacije bez obzira na sve..

Link to comment

Sto naravno ne znaci da je najveci talenat. Areola (2 godine stariji) je isto bio najbolji golman svijeta, odlicno je branio u klubovima za koje je igrao (najbolji golman Ligue 1, pa onda u Basita i sada Villareal) i opet ga niko ne zove najtalentovanijim golmanom na svijetu (ili najvecim talentom). Te glupe superlative sam samo cuo u Srbiji i obicno se odbiju od glavu. 

 

Ako cemo gledati po tome, onda Neuer nikada nije bio najveci talenat jer nije osvojio SP U20 (nije ni igrao SPU20). 

 

 

Од њега је Рајко бољи. Не зато што је Србин већ је бољи голман. 

 

:D

Link to comment

Rajko je za početak sitan za golmana. Golman mora da bude pojava na golu, da bi bio autoritet za svoje i za napadače

 

Sa njegovom konstitucijom mora da bude baš zver sa procenama i refleksima, da bi napravio ozbiljnu karijeru

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...