Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Bane je bivsi igrac, Nastasic je u karijeri vise bio povredjen nego zdrav a Jagos  je sprdacina u rangu Radovanovica ili Alena Stevanovica protiv Hrvata. Kako je Mitar doktorski primio onu loptu na kraju prvog,  ko tudjom. I on bi svakako mogao malo da odmori na klupi. 

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

 

 

Ма јакако Ирци су чудо. То је екипа ранга Јерменије у суштини.  Бане је одиграо много горе него Рајковић, ово би са Матићем Грујаном изгледало боље. Поприлично боље.

 

Od kada smo poveli , izgledali su kao fudbalsko svetsko cudo.... Bukvalno su nas razbijali sa svih strana dok ga nisu umuvali, na zalost to vise govori o nama(kako izgledamo kad protivnik pritisne) nego sto istice neki njihov kvalitet 

Edited by Geo
Link to comment

Bane je bivsi igrac, Nastasic je u karijeri vise bio povredjen nego zdrav a Jagos  je sprdacina u rangu Radovanovica ili Alena Stevanovica protiv Hrvata. Kako je Mitar doktorski primio onu loptu na kraju prvog,  ko tudjom. I on bi svakako mogao malo da odmori na klupi.

 

Hmm da probamo Raču u napadu. Mislim dečko je visok, mozda bi znao da zakuca koju loptu u mrezu onako u stilu 1 Žige.

Link to comment

Hmm da probamo Raču u napadu. Mislim dečko je visok, mozda bi znao da zakuca koju loptu u mrezu onako u stilu 1 Žige.

 

Racha je Lotar Mateus za ova dva debla sto su danas igrali zadnje bezvezne. 

Link to comment

E vidis, zato se meni svidelo. Sve su to bile misaone imenice za ovu reprezentaciju.

 

A to sto je odbrana krs, jbg. Makar igramo fudbal.

 

Mi zapravo i nismo imali nešto mnogo prilika, posebno ako se uzme u obzir to da su se Irci uglavnom branili. Oni se nabiju svi na 40 metara od gola a mi tapkamo loptu od leve do desne aut linije i nazad po 2-3 minuta, kada se Gudelj ili Milivojević usude da daju pas u dubinu, koji u 99% slučajeva ne prođe, jer je navalnik zatvoren. Tadić i Kostić nisu bili dobro iskorišćeni, posebno nisu dobro izgledali Tadić i Rukavina, centaršutevi su bili bezopasni. Šanse smo imali posle sretnog odbitka do Kostića i kada je irski defanzivac zaspao na gol liniji. O odbrani uopšte neću da pišem. Ovo je bilo slabo a ta slabost će se u punom sjaju videti tek protiv nekog jačeg protivnika.

Link to comment

Bane je bivsi igrac, Nastasic je u karijeri vise bio povredjen nego zdrav a Jagos  je sprdacina u rangu Radovanovica ili Alena Stevanovica protiv Hrvata. Kako je Mitar doktorski primio onu loptu na kraju prvog,  ko tudjom. I on bi svakako mogao malo da odmori na klupi. 

Плус формација је играчима страна. Конте је могао да форсира 3-5-2 кад му је цела одбрана из Јувентуса.

Link to comment

Nego ok je to kad mi laici kenjamo, evo sta kazu sportski novinari profesionalci sa jednog uglednog portala :

 

 

 

PREDRAG RAJKOVIĆ 7 – Kod gola nije mogao ništa, jer je lopta promenila pravac. Početnu nesigurnost i nervozu neutralisao je sa dve odlične intervencije u prvom poluvremenu, pa je do kraja branio praktično bez greške. U drugom poluvremenu  sve do same zavrnice nije imao ni previše posla, ali u 80. minutu ponovo nije mogao ništa. I pre ove utakmice se znalo, a večeras je i potvrđeno – Srbija ima golmana za budućnost i velika dela.

 

 

 

JAGOŠ VUKOVIĆ  7 - Možda i najbolji deo štoperske linije Srbije. Dobio je gotovo sve duele sa fizički snažnim napadačima Irske i pokazao da nimalo nije iznenađujuće što je bio izbor Slavoljuba Muslina na startu kvalifikacija. Odlično je sarađivao sa Ivanovićem i Nastasićem, ali i Mladenovićem i Tošićem na bokovima.

 

 

SELEKTOR: SLAVOLJUB MUSLIN 7 – Srbija nije pobedila, naivno je primila dva gola, ali je konačno dobila igru. Formacija koji je postavio Slavoljub Muslin nakon dolaska na kormilo Orlova počela je da daje rezultate. Srbija je tokom čitavog meča bila opasna po gol rivala, bekovi su stalno prolazili iza leđa irskoj odbrani i pravili im ozbiljne probleme. Selektor je položio prvi ispit, šteta što dobra igra nije nagrađena pobedom
Link to comment

Odakle to da su muceni Irci delovali kao kombinacija Nemacke i Brazila posle 2:1? Mi smo se usrali, počeli da se povlacimo umesto da se malo stane na loptu i veze par pasova na sredini. Šteta za dva boda, ovakvi gubici na kraju odluce.

 

Muslin je očigledno radio na psiholoskoj pripremi, u drugom poluvremenu igrali smo daleko bolje u napadu, pre svega zbog Tadića koji se probudio i Kostica. Odbrana je težak čemer. Cudi me da Muslin to nije pokrpio, to zna bolje i vise nego napad.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Mi zapravo i nismo imali nešto mnogo prilika, posebno ako se uzme u obzir to da su se Irci uglavnom branili. Oni se nabiju svi na 40 metara od gola a mi tapkamo loptu od leve do desne aut linije i nazad po 2-3 minuta, kada se Gudelj ili Milivojević usude da daju pas u dubinu, koji u 99% slučajeva ne prođe, jer je navalnik zatvoren. Tadić i Kostić nisu bili dobro iskorišćeni, posebno nisu dobro izgledali Tadić i Rukavina, centaršutevi su bili bezopasni. Šanse smo imali posle sretnog odbitka do Kostića i kada je irski defanzivac zaspao na gol liniji. O odbrani uopšte neću da pišem. Ovo je bilo slabo a ta slabost će se u punom sjaju videti tek protiv nekog jačeg protivnika.

Može se reći da smo odigrali solidno ako se uzme u obzir sastav. Sredina terena Mladenović, Milivojević i Gudelj, nigde kreativnosti i nekog ofanzivnog angažmana. Glavni napadač još nije ni počeo da igra u Championshipu. Zato se sve svelo na Kostića i Tadića preko krila i neke njihove razmene pasova praćene ulaskom u sredinu, što svakako nije dovoljno protiv ekipa koje igraju brzo i sa puno igrača u završnici. Muslin je probao nešto, jasno je da ovih jedanaest ne sme više nikada da igra zajedno i valjda će menjati pred naredna dva meča.

Link to comment

@Arsla

 

Zapravo je najteze stvoriti sanse protiv tima koji se samo brani autobus style. Koliko cujem imali smo vise nego pristojan broj sansi protiv tima koji je dosao da se brani. Plus ovakav teren vise pogoduje antifudbalu.

 

Uglavnom, da ne gnjavim, onih 25 minuta sto sam video je bilo prvi put da mi se actually dopalo kako igra Srbija. (Jos od 1997)

Edited by IndridCold
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...