Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Meni ovo dobro izgleda! Bravo Musline! :Hail:

Meni ne.

 

mislim ajde da kažemo da je sredina i napad ok, dosta lepih rešenja, proigrvanja, ali pozadi nije rupa, nego krater velicine šesnaesterca.

 

Mislim da nema ništa opet od prvenstva, šteta.

Link to comment

Koje poseravanje po Rajkovicu... :isuse:

 

Mora se po nekom. Ostali su svi do sada bili na traci :D

 

 

Inacu i drugom poluvremenu su napad i sredina lijepo djelovali (do drugog gola) . Steta za ove mlade, ima za njih mjesta u ovoj reprezentaciji.

Link to comment

Ako je istina da ne garantuju bezbednost Stojkovicu na Marakani i da zato nije branio onda jbga. Irci dosli po bod, pritisli da izjednace i to je to. Tesko da mogu nasi nesto vise i u ovim kvalifikacijama.

Link to comment

Ko sto neko rece,Irci dosli po bod i dok su imali aktivan rezultat nije ih zanimao fudbal (nas gol) , cim im je cilj bio ugrozen pretvorili su se u Nemacku (gledajuci iz ugla ovih nasih mucenika)... Meni je najjaci utisak , da godinu dana posle osvajanje sp za mlade nemas ni jednog igraca od njih u timu (ne racunajuci golmana dileju)

 

p.s. Utisak naravno i sablasni stadion sa oranicom, ali na to smo se navikli pa glupo i spominjati ...

Edited by Geo
Link to comment

šta je tačno problem?

 

to što je mlad nije opravdanje što nume, a nismo ga mi birali pa da sada ćutimo

 

 

Problem je sto golovi nisu posljedica njegovih gresaka. Jedan mu je zabio Bane sa 4m, a drugi igrac sam ko duh sa 6-7m.

 

Tako da je ovo tradicionalno srpsko posrevanje medju prijateljima...

Edited by MiddleClass
Link to comment

Ko sto neko rece,Irci dosli po bod i dok su imali aktivan rezultat nije ih zanimao fudbal (nas gol) , cim im je cilj bio ugrozen pretvorili su se u Nemacku (gledajuci iz ugla ovih nasih mucenika)... Meni je najjaci utisak , da godinu dana posle osvajanje sp za mlade nemas ni jednog igraca od njih u timu (ne racunajuci golmana dileju)

 

p.s. Utisak naravno i sablasni stadion sa oranicom, ali na to smo se navikli pa glupo i spominjati ...

Znaci bio si na tekmi hmmm

Link to comment

Bod ko kuca, dobar pocetak kvalifikacija. Muki je veliki inovator i treba vremena igracima da se priviknu na ovu njegovu taktiku, posto to niko drugi ziv ne igra. Kad se tri stopera uigraju, mozda ce neko skociti kod prekida, ili pokriti protivnika, ali kazem za sve treba vreme. Mene je kupio Pavlovic, njega je neko ucio da se na prazan gol sutira iz sve snage, sto je danas odlicno primenio. Takodje mi je ok ona mukijeva novina gde nasi traze penal posle svakog upucenog centarsuta. Penal koji smo dobili ne bi Majo Vujovic svirnuo zvezdi, a bio sam siguran da ce nas madjar pokrasti, tako da izgleda da se boske solidno pozicionirao u svetskim fudbalskim forumima. Neko ce reci da smo mozda primili previse golova kuci za ekipu koja igra sa 7 defanzivnih igraca, ali hejtera ce uvek biti. E da Rajkovic kesa. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...