Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Da zanemarimo gtr muslin prepucavanja, da li ijedna ozbiljna ekipa igra ovu formaciju što Muslin ima? Ne znam, možda je on jebeni vizionar a svi ostali svetski stručnjaci to ne vide. Možda da imamo nekog Roberta Karlosa na beku pa da razumem.

 

Formacija je prilagođena Kolarovu, zato što nije mogao da igra beka u formaciji sa četvoricom pozadi. Bilo koji trener sa autoritetom bi ga odmah najurio posle onoga što je igrao do sada, ovaj je prilagodio formaciju njemu.

 

Inače u jednom trenutku su prikazali svečanu ložu, ne pamtim sličan repertoar ogavnih njuški na jednom mjestu. Zaista je teško navijati za ovaj tim.

 

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Igraju timovi u Italiji iz sredine talbele redovni 3-4-3. Formacija kao formacija ima i dobre i loše strane. Pitanje je samo da li mi imamo igrače za nju. Naknadno je problem što nam jako mali broj igrača iz zadnje linije igra sa tri liniji i pitanje je slobode koja se može dozvoliti bekovima, baš kao i pitanje kreacije. Kao i svaka formacija sa dva vezna fudbalera, može biti jako dobra ako su ta dva vezna fudbalera sposobna da igraju u oba pravca kvalitetno.

 

Što se tiče U-21 repke, sem Grujića i Milinković-Savića, možda i Živkovića kada konačno zaigra za Benficu, nema mesta ni jednom igraču na spisku A selekcije, a ni oni nisu ništa više od konkurenata za sastav. Svrha kvalifikacija nije da se promovišu mlade igrače u A tim, jer se to čini na drugom mestu, u klubovima u kojima igraju. Pogotovo ne Veljković koji jedva ima 10 seniorskih mečeva u karijeri. Postoji nekoliko problema u vezi naših mladih igrača. Pre svega minutaža u timovima u kojima igraju. Mnogo njih je potpisalo za kvalitetnije timove od svog trenutnog znanja, pa sede na klupi umesto da igraju. Drugi problem je slabost na štoperskoj poziciji, koji se naslanja na prvi problem. Svi igrači sem Lazića (koji je daleko najslabiji igrač) je u najboljem slučaju rezervista u svom klubu. Jovanović u Zenitu, Veljković u Werderu, a Babić je tek sada dobio šansu da se dokaže u Segundi. Maraš je za sada proban samo na prijateljskim mečevima.

 

Dubina u veznom redu i na krilu je impresivna. Ima 10ak igrača sa potencijalom da igraju konkretne uloge ozbiljnim timovima po Evropi.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Formacija je prilagođena Kolarovu, zato što nije mogao da igra beka u formaciji sa četvoricom pozadi. Bilo koji trener sa autoritetom bi ga odmah najurio posle onoga što je igrao do sada, ovaj je prilagodio formaciju njemu.

 

Inače u jednom trenutku su prikazali svečanu ložu, ne pamtim sličan repertoar ogavnih njuški na jednom mjestu. Zaista je teško navijati za ovaj tim.

Гвардиола га је само тако ишутирао.

Link to comment

 Grujiću, Živkoviću, SMS i Veljkoviću recimo mesto je u A reprezentaciji imajući u vidu jučerašnji sastav.

 

 

 

 

Što se tiče U-21 repke, sem Grujića i Milinković-Savića, možda i Živkovića kada konačno zaigra za Benficu, nema mesta ni jednom igraču na spisku A selekcije,

 

 

 

Ono što sam ja rekao samo drugim rečima. A četvrti igrač je Veljković koji je po meni sigurno bolje rešenje od Vukovića recimo al svejedno.

Link to comment

Ono što sam ja rekao samo drugim rečima. A četvrti igrač je Veljković koji je po meni sigurno bolje rešenje od Vukovića recimo al svejedno.

 

Da, ali je njima bitnije da igraju nego da gledaju sa klupe Marakane. Živkoviću i Grujiću je neophodna minutaža i to je bitnije od "atmosfere". Danas se vidi koliko su nam igrači zarđali. Vidiš da umeju, ali da su zarđali, jer samo treniraju.

Link to comment

Cekaj bre, sta ce ova tema na szd?

Cinizam dostize nivo svinjarije.  Zvezda, Partizan, Radnicki N. Vojvodina,.... imaju vidno mesto na sekciji za fudbal a reprezentacija Srbije (seniorska, mlada, omladinska, kadetska) nema nego na SZD.  Sramota bre, sramota.

Link to comment

Da, ali je njima bitnije da igraju nego da gledaju sa klupe Marakane. Živkoviću i Grujiću je neophodna minutaža i to je bitnije od "atmosfere". Danas se vidi koliko su nam igrači zarđali. Vidiš da umeju, ali da su zarđali, jer samo treniraju.

 

Šta znam, onaj tim od juče trebao je da ima mesta za Grujića, SMS i Živkovića ne da budu tu da opipaju atmosferu, nego bar 2 da startuju, jedan da uđe sa klupe..

Edited by theanswer
Link to comment

Cinizam dostize nivo svinjarije.  Zvezda, Partizan, Radnicki N. Vojvodina,.... imaju vidno mesto na sekciji za fudbal a reprezentacija Srbije (seniorska, mlada, omladinska, kadetska) nema nego na SZD.  Sramota bre, sramota.

 

Ko si ti da kritikujes velike cike?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...