Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

Problem je sto golovi nisu posljedica njegovih gresaka. Jedan mu je zabio Bane sa 4m, a drugi igrac sam ko duh sa 6-7m.

 

Tako da je ovo tradicionalno srpsko posrevanje medju prijateljima...

 

То је тачно, он није крив за голове али дивља.

По мени је Бане Ивановић велики проблем, као капитен, прави грешке у одбрани/промашаје и не може да смири тим, као вођа.

Link to comment
  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Bod ko kuca, dobar pocetak kvalifikacija. Muki je veliki inovator i treba vremena igracima da se priviknu na ovu njegovu taktiku, posto to niko drugi ziv ne igra. Kad se tri stopera uigraju, mozda ce neko skociti kod prekida, ili pokriti protivnika, ali kazem za sve treba vreme. Mene je kupio Pavlovic, njega je neko ucio da se na prazan gol sutira iz sve snage, sto je danas odlicno primenio. Takodje mi je ok ona mukijeva novina gde nasi traze penal posle svakog upucenog centarsuta. Penal koji smo dobili ne bi Majo Vujovic svirnuo zvezdi, a bio sam siguran da ce nas madjar pokrasti, tako da izgleda da se boske solidno pozicionirao u svetskim fudbalskim forumima. Neko ce reci da smo mozda primili previse golova kuci za ekipu koja igra sa 7 defanzivnih igraca, ali hejtera ce uvek biti. E da Rajkovic kesa. 

:lolol:

Link to comment

sredina i napad ok, dosta lepih rešenja, proigrvanja

E vidis, zato se meni svidelo. Sve su to bile misaone imenice za ovu reprezentaciju.

 

A to sto je odbrana krs, jbg. Makar igramo fudbal.

Link to comment

Grujic igra sutra protiv Iraca.

da.igra za neku u-20 veoma bitnu reprezentaciju.igra u liverpulu za u-20.decko bi pokidao veceras.al ovo je bolje nego pre.

a sta ce crni rajkovic pored onakve odbrane?I neku gresku da napravi imamo golmana sledecih 10-15 godina

Link to comment

šta je tačno problem?

 

to što je mlad nije opravdanje što nume, a nismo ga mi birali pa da sada ćutimo

 

ma Rajković mora da brani jer nema niko drugi realno, ja npr uopšte nemam problem sa tim recimo

 

ali problem je što midl smatra da neko kenja po Rajkoviću zato što mu je Drinčić zabio onda gol kroz uši a ne zato što debil dribla igrača na 40 m od gola po ovakvlom terenu, ali jbg.

Link to comment

Највише сам се изнервирао што сам себи допустио да се изнервирам...

 

А лепо сам на почетку сам себи обећао да ме заболе, да гледам онако опуштено. Ал' јок, морају дебили да преокрену а онда да дозволе да Ирци 5 минута изгледају као мешавина Немаца и Бразилаца који нас убише као петлиће.

 

Ивановић очајан у одбрани, још гори у нападу...

 

И тако, нећу више да се нервирам.

Link to comment

ma Rajković mora da brani jer nema niko drugi realno, ja npr uopšte nemam problem sa tim recimo

 

ali problem je što midl smatra da neko kenja po Rajkoviću zato što mu je Drinčić zabio onda gol kroz uši a ne zato što debil dribla igrača na 40 m od gola po ovakvlom terenu, ali jbg.

 

Opusti se, jebo te Drinčić :D

 

Neće se Muslin kvalifikovati, šta si se usro

Link to comment

Mihajlovicu je trebalo tri tekme da odustane od igre sa tri pozadi. Videcemo koliko ce biti potrebno Mukiju da isto skapira.

Nije to lose kad hoces da zategnes odbranu ali je potrebna ozbiljna uigranost i iskustvo igranja u toj formaciji, a mi se oslanjamo na Baneta i Matiju koji to nikad nisu igrali. Nesrecnom Jagosu nije bitno koliko igraca igra pozadi- decko nume.

 

Igra ce nam se bazirati na Kolarovu i njegovim centarsutevima mmw.

Link to comment

šta je tačno problem?

 

to što je mlad nije opravdanje što nume, a nismo ga mi birali pa da sada ćutimo

 

Читај шта је мој земаБрадилко написао.

Ko sto neko rece,Irci dosli po bod i dok su imali aktivan rezultat nije ih zanimao fudbal (nas gol) , cim im je cilj bio ugrozen pretvorili su se u Nemacku (gledajuci iz ugla ovih nasih mucenika)... Meni je najjaci utisak , da godinu dana posle osvajanje sp za mlade nemas ni jednog igraca od njih u timu (ne racunajuci golmana dileju)

 

p.s. Utisak naravno i sablasni stadion sa oranicom, ali na to smo se navikli pa glupo i spominjati ...

 

Ма јакако Ирци су чудо. То је екипа ранга Јерменије у суштини.  Бане је одиграо много горе него Рајковић, ово би са Матићем Грујаном изгледало боље. Поприлично боље.

da.igra za neku u-20 veoma bitnu reprezentaciju.igra u liverpulu za u-20.decko bi pokidao veceras.al ovo je bolje nego pre.

a sta ce crni rajkovic pored onakve odbrane?I neku gresku da napravi imamo golmana sledecih 10-15 godina

То је то.

Link to comment

Opusti se, jebo te Drinčić :D

 

Neće se Muslin kvalifikovati, šta si se usro

 

Naravno da neće. To se slažemo. Niti imamo personal da igramo ovo što on hoće, niti generalno imamo kvalitet da igramo bilo šta. I uz normalnog trenera bi nam bilo jebeno bez obzira što smo dobili ovu smešnu grupu. Mi smo treća liga evropskog fudbala i iz kvalifikacija u kvalifkacije biće sve gore i gore.

Link to comment

Naravno da neće. To se slažemo. Niti imamo personal da igramo ovo što on hoće, niti generalno imamo kvalitet da igramo bilo šta. I uz normalnog trenera bi nam bilo jebeno bez obzira što smo dobili ovu smešnu grupu. Mi smo treća liga evropskog fudbala i iz kvalifikacija u kvalifkacije biće sve gore i gore.

Ех, да је Тумба ту...

Link to comment

Naravno da neće. To se slažemo. Niti imamo personal da igramo ovo što on hoće, niti generalno imamo kvalitet da igramo bilo šta. I uz normalnog trenera bi nam bilo jebeno bez obzira što smo dobili ovu smešnu grupu. Mi smo treća liga evropskog fudbala i iz kvalifikacija u kvalifkacije biće sve gore i gore.

 

Usro si se

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...