Jump to content
IGNORED

Reprezentacija Srbije


teacher

Recommended Posts

  • Replies 41.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    1653

  • levi

    1108

  • kud u maglu Simoviću

    1003

  • Cash

    971

Odakle to da su muceni Irci delovali kao kombinacija Nemacke i Brazila posle 2:1? Mi smo se usrali, počeli da se povlacimo umesto da se malo stane na loptu i veze par pasova na sredini. Šteta za dva boda, ovakvi gubici na kraju odluce.

 

Muslin je očigledno radio na psiholoskoj pripremi, u drugom poluvremenu igrali smo daleko bolje u napadu, pre svega zbog Tadića koji se probudio i Kostica. Odbrana je težak čemer. Cudi me da Muslin to nije pokrpio, to zna bolje i vise nego napad.

Ko da veže par pasova na sredini? Milivojević i Gudelj? Pa, oni ne bi povezali 3 pasa da su sami na terenu.

Link to comment

Tako je, ali imao je na klupi i neke koji to mogu. Umesto toga uveo je balvana Tošića, sto sem ako Mladenovic nije bio povredjen nema mnogo smisla. Naravno, time bi menjao formaciju, ali bio je tvrdoglav i popusili smo.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Jebem ga, meni jedna stvar nije jasna, vezano za Muslina...

 

Njemu mislim da niko ne igra u klubu ovih 3-4-3 ili već tako nešto, koje je izveo... Vaćina klubova igra 4-3-3 i naku varijaciju na tu temu, eventulano 4-4-2 i varijaciju... možda i 3-5-2, ali ko od igrača koji su danas istrčali igra 3-4-3? Na znam za Gudelja (mada on ne igra, svakako) i Kostića, ali ostali ne igraju sigurno... Bane, Nastasić, Mitrović, Tadić, dakle ključni igrači igraju 4-3-3, 4-4-2 (Mitar, kad ga puste, prošle godine)...

 

Kako je on očekivao da će se ova 11-orica snaći u za njih novoj formaciji, prvi put u ovom satstavu?

 

A to, da ova 11-orica nikad više, za to će se gospodin Ramadani (ili ko već sad upravlja drvnom građom) pobrnuti, da neki novi Jagoš odigra u sladećoj utakmici...

Link to comment

Jebem ga, meni jedna stvar nije jasna, vezano za Muslina...

 

Njemu mislim da niko ne igra u klubu ovih 3-4-3 ili već tako nešto, koje je izveo... Vaćina klubova igra 4-3-3 i naku varijaciju na tu temu, eventulano 4-4-2 i varijaciju... možda i 3-5-2, ali ko od igrača koji su danas istrčali igra 3-4-3? Na znam za Gudelja (mada on ne igra, svakako) i Kostića, ali ostali ne igraju sigurno... Bane, Nastasić, Mitrović, Tadić, dakle ključni igrači igraju 4-3-3, 4-4-2 (Mitar, kad ga puste, prošle godine)...

 

Kako je on očekivao da će se ova 11-orica snaći u za njih novoj formaciji, prvi put u ovom satstavu?

 

A to, da ova 11-orica nikad više, za to će se gospodin Ramadani (ili ko već sad upravlja drvnom građom) pobrnuti, da neki novi Jagoš odigra u sladećoj utakmici...

 

Ajax igra 4-3-3 uvijek :)

Link to comment

Jedino sto me raduje je sto smo na momente pokazali igru kojom dobijamo svakoga u grupi bez obzira na to da li igramo kuci ili tamo. Mislim da baraz nece doci u pitanje, prvo mesto vec teze... Austrija je golo govno a rIrce dobijamo tamo. Sa velsom ne znam i naravno kils u Gruziji

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment

E da atmosfera nije uopste bila losa koliko je vizuelno sumorno izgledalo. Cak je bilo dosta zabavno na zapadu za divno cudo. Blagajna nije radila na zvezdinom stadionu nego se karte kupovale na partizanovom!

Link to comment

Jedino sto me raduje je sto smo na momente pokazali igru kojom dobijamo svakoga u grupi bez obzira na to da li igramo kuci ili tamo. Mislim da baraz nece doci u pitanje, prvo mesto vec teze... Austrija je golo govno a rIrce dobijamo tamo. Sa velsom ne znam i naravno kils u Gruziji

Auu bozo pa ti nikako nisi gledao Austriju ili si jih poslednji put gledao dok je za njih igrao Toni Polster. Jako dobar tim, mnogo su bolji od ove Irske. Kad smo kod vodstva 2-1 ovako loše izgledali dok su nas Irci napali, mogu samo da mislim kako ce to izgledati protiv Auatrije. Nisam optimista kad je u pitanju meč protiv njih. Sa ovakvom krs odbranom ima da nas izbuse iz kontre ko svajcarski sir.

Link to comment

Treba ocekivati preokret 

 

Znao sam odmah, ali jbg odbrana, Ivanovic, Pavlovic. Kad je Pavlovic pogodio precku odmah sam se setio Lazovica

 

Edited by El Patron
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...