Jump to content
IGNORED

Starenje, tamo negde daleko


Recommended Posts

yoyogi, koji je tvoj problem? konkretno. na ovoj temi.
Ona njihova daskovača. Sve imaju, samo nikako ljudsku rakiju da naprave.
Link to comment
  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Leia

    54

  • Yoyogi

    34

  • noskich

    32

  • gospa buba

    31

najgore u ovoj tvojoj usamljenosti je to što se ovde većina slaže sa tobom. bar na ovoj temi, nevezano za pekića. takav je moj utisak.
Може Јојоги да буде педесет пута у праву, кад то што тврди тако замота да прође горе него некакав теоретичар.Сасвим је могуће да су и Црњански и Пекић тамо били обични гастарбајтери, ал' су укапирали британску мудрост да су победници они који пишу историју (а понекад и стварни победници напишу по коју, а још понекадије успеју и да је пошаљу у свет). И јесте, пар стотина тисућа у резерви је боље од пемзије - пензије могу да нестану макар кад, ради се на томе.Тешко да има горег гласника за такве вести.
Link to comment
nesanica, vidi koliko je sati u džapanu, a on još budan
imam nekoliko problema na sajtovima, to me drzi budnim. Data unavailable. Radim to pa vi mi i dodjete kao povremena distarkcija i odmor. Opet, nisam srecan sa onim sto kazete.Oni satovi su da znam gde je koliko sati, problemi "follow the sun". Video se i laptop, to je sve tu.Treba mi jos jedan sat za Bangalore, India, oni su 4.5 hours behind).Tako ti je to kad se radi. I misli na starenje i penziju."Ora et labora" rece mi moj prijatelj sa Hvara. Radi i moli se.
Link to comment

Što se starenja tiče, to ovde-onde, tamo-vamo, nema nikakve veze... Štos je samo, da čovek nije nezadovoljan, ma gde bio... I to je to.Ne moraš biti japanac, da bi napravio svoj mali zen.Što se novca tiče, lepo ga je imati... Penziju takodje... Ali meni lično ne treba više od 100 evrića mesečno... Sve preko toga, ne treba meni... Treba onima oko mene...Mada, evo sad nešto razmišljam... Ne treba ni "nezadovoljstvo" potcenjivati, jer ono je pokretač... Motivator... Loš doduše, ali efikasan... Nezadovoljstvo je opasno, jerbo izjede čoveka vremenom... Pojede mu srž i malo tu čoveka ostane... Duplo golo...I tu ti onda ni novac, ni penzija ne pomažu... Ni kuća, ni reka, ni livada rodnog kraja... (Obaška što iste odavno ne postoje, bar ne onakve kakve ste davno napustili)I to je to! Dom je tamo gde se dobro osećate, ma gde to bilo...BTW:Elem, što se tiče kvalifikacija za postovanje na ovoj temi, imam ženu, samo 1 doduše, ali imam više primeraka dece, i više primeraka kučića... Imao sam i papagaja koji je umro od starosti...Nisam tetoviran, ali mi cirkanje u parkovima nije strano... Ponekad i šah zaigram u parku, onako pripremajući se za starost...Ako nekom treba, ono na zajam, žena, deca, kučići... Tek toliko da bi se kvalifikao za pisanje na ovoj temi, spreman sam iste kratkoročno ustupiti, za skromnu nadoknadu... Cijena prava sitnica... Tek da izvadim štetu... Ništa za starost...Taštu ustupam gratis...

Link to comment
ima li seksanja po tom dzapanu?
Pa ti upste ne starish, i nemoj ako necesh. Kakvo qrchevo starenje, pa to je za budale. Ko pametan stari?Kako ide sex i penzija kada si 70 yrs old kod tebe?Para ima, sexa nema?Sexa ima, para nema?Treca stvar - nema nista od gornje 2 i niko te ne yebe 2% i nemas sta da jedes.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...