Jump to content
IGNORED

Starenje, tamo negde daleko


Recommended Posts

cenim da tako i kuci sa zenom razgovaras, seljacino primitivna?
Eh, treba prvo imati zenu.Pa i dete.Pa ne biti tetoviran.Pa ne cirkati iz flase po parkovima.Kako rece? "Seljacino primitivna"? Da unesem u notes. Se-lja-cnina- pri-mi-tiv-na. Tako kazes?
Link to comment
  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Leia

    54

  • Yoyogi

    34

  • noskich

    32

  • gospa buba

    31

Eh, treba prvo imati zenu.Pa i dete.Pa ne biti tetoviran.Pa ne cirkati iz flase po parkovima.Kako rece? "Seljacino primitivna"? Da unesem u notes. Se-lja-cnina- pri-mi-tiv-na. Tako kazes?
laugh.gif sta je to seljacnina? naknada za seljastvo?
Link to comment
:lol:sve si rekla
Ti bese Mod na Ekonomiji?Tamo rec nisi rekla ko zna od kada (zadnji put je bilo nesto protiv mene, pre 2 meseca, nevezano sa ekonomijom osim zaskakanje).Sta?.
Link to comment
Ti bese Mod na Ekonomiji?
ne.a jedini put kad sam se obratila tvom lupetanju je bilo na lokalpatriotizmu i dijaspori. pomesao si. Edited by Isis
Link to comment
Se-lja-chi-na pri-mi-ti-vna. Tako si ti mene nazvao.
e tako, sada lepo spelujes. ponavljaj to pred ogledalom neko vreme i slusaj kuckanje satova.
Link to comment

Ja kontam da je sabio jedno 7-8 činija one njihove daskovače, pa krenuo do klonje, sapleo se o veliki podni sat u hodniku, zabo i sad kunta. Nema posta već 5 mina.

Link to comment
Ja kontam da je sabio jedno 7-8 činija one njihove daskovače, pa krenuo do klonje, sapleo se o veliki podni sat u hodniku, zabo i sad kunta. Nema posta već 5 mina.
Ma, slika ostatak stana, da nem i to pokaže... Viš' da se svi dobro zabavljamo, pa hoće da nam produži zabavu...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...