Jump to content
IGNORED

Starenje, tamo negde daleko


Recommended Posts

  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Leia

    54

  • Yoyogi

    34

  • noskich

    32

  • gospa buba

    31

Prekomplikovano, Leia. Sad uopšte ne razumem da li je tvoj post sarkazam u drugom ili trećem nanosu. :D
ma da, mutna su to posla :D nego ajd da batalimo trolovanje, jel oko toga imamo konsenzus?
Link to comment
Ko je trolovao? Prvo oko toga konsenzus.
ko god da je, sta je bilo bilo je, stvari su takve kakve jesu, tako da u cilju mira u regionu predlazem rezoluciju i moratorijum na sve dosadasnje trolerske aktivnostijos da larsson overi i lupi +1 pecat pa da krenemo u nove radne pobede :fantom:
Link to comment

Mene muči to starenje u inostranstvu, jer me inostranstvo plaši sve vreme da za penzije neće biti para kad na mene dođe red. Pa se sve osmehuje varijanta da će biti život napolju, pa pod stare dane povratak za crkavanje na rodnoj grudi, jer će se tu moći još neko vreme živeti od te strane pemzije.BTW, je li A2 žuto? :unsure:

Link to comment
Mene muči to starenje u inostranstvu, jer me inostranstvo plaši sve vreme da za penzije neće biti para kad na mene dođe red. Pa se sve osmehuje varijanta da će biti život napolju, pa pod stare dane povratak za crkavanje na rodnoj grudi, jer će se tu moći još neko vreme živeti od te strane pemzije.
meni je ulaganje svojih para u nesto od cega se moze ziveti kad mrcina vise ne bude mogla da rinta i dalje najsigurnija varijanta.a pemzija ako i bude - nece se baci :s_d:
Link to comment

Pa odvaja se već za tu "državnu" penziju, odvaja se i za jednu dodatnu privatnu, međutim sad ovi plaše goloruki narod da ni to neće biti dovoljno. Ko će bre poplaćati sve te penzije pored svih osiguranja i ostalih troškova?

Link to comment

pa to i nas muchi ovde, drzava ce nas odrezati na minimum u procesu reforme sistema, jer mora i jer je neodrzivo ovo. znachi mora da se ulaze u privatno. sad, koje privatno i kako privatno, kad je sve to privatno opet vashe i lipsace tamo kod vas, pa cemo mi izginuti u reflektovanom talasu. a nasha drzava ce nam olakshati tako sto ce se garantovano setiti da nam uvede neke kaznene poene, sto smo placali i privatnika, da nam prepolovi drzavni kusur, burzujima. te znachi za nas duplo golo u perspektivi...sta vi zaista mislite o tome, o 5om bekapu prethodna 4 bekapa, a sve za stare dane :unsure:ja ne mogu da se setim nichega osim ulaganja u neke njive, pa da lipshem tamo, zivahna pod stare dane ^_^

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...