Jump to content
IGNORED

Starenje, tamo negde daleko


Recommended Posts

  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Leia

    54

  • Yoyogi

    34

  • noskich

    32

  • gospa buba

    31

On, Pekic... Nikad radio. Nikad zaradio. Nikad trebao da plati radnike.
jojogi, jel ti misliš da pisanje nije rad, kao profesija, posao?
Link to comment
nije rad ako nemaš 500k u banci, i ako ne platiš po kojeg radnika s vremena na vreme.
:lol: otkud piscu radnici?sad sam se setila nekog drugara, dramaturg, piše rukom, a posle diktira babi, baba kuca na mašini :lol: tako vole... al ne verujem da joj plaća, mada moguće. drugi primer ne znam.ne stvarno, da l se jojogi ostrvio na pekića što posebno njega ne poštuje pa ga ne priznaje za radnika, ili misli uopšteno, to me zanimalo.
Link to comment
jojogi, jel ti misliš da pisanje nije rad, kao profesija, posao?
Sigurno da je rad, i poshtovan, u svojoj jezickoj zajednici.Van nje, nista.Pogotovo ne da neko ko je to radi(o) kao Pekic koji nije imao pojma sta se desava oko njega i nije shvatao gde je. On je bio u Engleskoj muchenik ciji su saveti vredni...da ne kazem sta.
Link to comment
nije rad ako nemaš 500k u banci, i ako ne platiš po kojeg radnika s vremena na vreme.
nikoga ne placam, ja sam kaishain, company employee.kod vas, koji me tako zayebavate, vi ste bolji?ustekovali pare i sad mozete da se proseravate na one koji nisu.svaka vam cast onda, i ja bih hteo da budem tamo gde ste vi.samo da ovaj Forum nije anoniman, odmah bih se stustio kod vas i u vase firme.imam i resumee, imam i odelo, i kravatu. Tri kravate, ako cemo pravo.kako bi me to dovelo iz ovog (beznadeznog) stanja u vase stanje iz kog podyebavate?mislim, da se odenem u svetlo plavi sako, onako kao Medvedev.Nema veze pare i penzija, sako je bitan.I dok Medvedev srozava diskusiju, ja jos uvek mislim na penziju i na moju familiju. I na starenje u inostranstvu.Vec sam rekao a podyebavanja nisu prestala. Da je bar neko rekao neku drugu, ikakvu ideju. Ne. Shesheljisanje all over the place. Zabavno mozda sada jeste, nadam se da se ne vidimo na zabavi kada starost dodje.
Link to comment
:lol: otkud piscu radnici?
Како рече један од Пождераца у стаааром Индексу, "јаб' мого још много књига написат, него би требало да ми врате оног момка што ми је склапо речен'це".
Link to comment
Vec sam rekao a podyebavanja nisu prestala. Da je bar neko rekao neku drugu, ikakvu ideju. Ne. Shesheljisanje all over the place. Zabavno mozda sada jeste, nadam se da se ne vidimo na zabavi kada starost dodje.
najgore u ovoj tvojoj usamljenosti je to što se ovde većina slaže sa tobom. bar na ovoj temi, nevezano za pekića. takav je moj utisak.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...