Jump to content
IGNORED

Starenje, tamo negde daleko


Recommended Posts

Bhuuu-huuu-huuu.Jeste Vaso, suze mi na ochi podju. U mojoj kuci, bhuu-huuu-huuu, najebavam danima i godinama.Vidi me Vaso di ja sedim, yebo me yebeni mish. seat.jpgPa je li to dostojno coveka, ajde, kazi mi. Ima li neko da me preseli u kontejner i da mi skrati muke?Ma nisi sve video, ima jos, necu sada da se blamiram. Nikako da postanem mladji a ova starost koja vreba, samo da se nacitam literature pa ko jebe pare za penziju.
ja ocekivao japanski minimalizam, mislio ti se asimilirao... sad sam se grdno razocarao.
Link to comment
  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Leia

    54

  • Yoyogi

    34

  • noskich

    32

  • gospa buba

    31

Ja kontam da je sabio jedno 7-8 činija one njihove daskovače, pa krenuo do klonje, sapleo se o veliki podni sat u hodniku, zabo i sad kunta. Nema posta već 5 mina.
hahahaha jebote
Link to comment
Ti bese Mod na Ekonomiji?Tamo rec nisi rekla ko zna od kada (zadnji put je bilo nesto protiv mene, pre 2 meseca, nevezano sa ekonomijom osim zaskakanje).Sta?.
Mod ima pare u brusu. Logicno jelte.
ne.a jedini put kad sam se obratila tvom lupetanju je bilo na lokalpatriotizmu i dijaspori. pomesao si.
Cek bre, obratila si se yoyogiju a nisi ni mod? :o
Link to comment

Pa opste je poznato da sobe u Srbiji imaju samo jedan sat. I poneki srecnik ZX Spectrum nakacen na dial-up ilegalnim kanalom sprovedenim od starog telefona.

Link to comment

Ej, vezatori, stante malo.Ozbiljna stvar je penzija i starost.Imati starosnu penziju (od drzave) znaci imati manje od 220 hiljada dolara u banci i imati jedan dom, u kome se zivi.Ko ima vise od toga, nema drzavne penzije. Nema. Sam si svoj.Onda, tipovi kao ja, ako hoce drzavnu penziju (~1,000 dolara mesecno) moraju da redukuju svoju ustedjevinu, prakticno da pomere ili potrose novac na nesto sto drzava ne vidi. Na primer, stock exchange u Singapuru, oni nikome ne moraju da reportuju ko sta ima i sta zaradjuje.Odatle je i doslo 4% a vezatori kojima je to misaona imenica to napali. Ako hoces 20 hiljada dolara godisnje penzije, treba da imas pola miliona u banci.Imate li vi takve probleme? Pitajte Pekica da li je ikada cuo za to. To su knjizevnici koji imaju drugaciju vezu sa zivotom nego obican svet.

Link to comment
Ej, vezatori, stante malo.Ozbiljna stvar je penzija i starost.Imati starosnu penziju (od drzave) znaci imati manje od 220 hiljada dolara u banci i imati jedan dom, u kome se zivi.Ko ima vise od toga, nema drzavne penzije. Nema. Sam si svoj.Onda, tipovi kao ja, ako hoce drzavnu penziju (~1,000 dolara mesecno) moraju da redukuju svoju ustedjevinu, prakticno da pomere ili potrose novac na nesto sto drzava ne vidi. Na primer, stock exchange u Singapuru, oni nikome ne moraju da reportuju ko sta ima i sta zaradjuje.Odatle je i doslo 4% a vezatori kojima je to misaona imenica to napali. Ako hoces 20 hiljada dolara godisnje penzije, treba da imas pola miliona u banci.Imate li vi takve probleme? Pitajte Pekica da li je ikada cuo za to. To su knjizevnici koji imaju drugaciju vezu sa zivotom nego obican svet.
a ti imas vecu ustedjevinu od 220 kao?
Link to comment
Yoyogi, bez zezanja, mene interesuje isto.
Pa da pokaže "gde on sedi"... Lepo je napisao... To što on ima u toj sobi (monitor, laptop, neko sranje kod tastature na kom piše ORACLE, orman iz 1973, veštačko cveće i ružne zavese) niko od nas nema... Jer on je uspeo, a mi nismo... Valjda... :(
Link to comment

pas mater, upišah se od smeja, prosto neverovatno da se odraso čovek ovako loži :lol: okačio fotku sobe :isuse:imo ja jednog druga koji je kad smo bili klinci iznosio neku adidas loptu da se hvali kako je do jaja, jojogi me ne znam zašto podseća na njega. btw, soba je depresivni ćumez.sve sve ali ova scena, tačno zamišljam napaljenika u ovoj situaciji

Ja kontam da je sabio jedno 7-8 činija one njihove daskovače, pa krenuo do klonje, sapleo se o veliki podni sat u hodniku, zabo i sad kunta. Nema posta već 5 mina.
:lol: Edited by Gonzo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...