Jump to content
IGNORED

Starenje, tamo negde daleko


Recommended Posts

  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Leia

    54

  • Yoyogi

    34

  • noskich

    32

  • gospa buba

    31

Au, kakav bulja kontrast na monitoru :isuse: ovaj zemljotres ih je očito unazadio 100 godina. Čudo ima pare i za najbedniji TFT.

Link to comment
Ja mislio da imaš bar '24 monitor, ako ne i '27... Kakva je ovo beda? '20?I još samo jedan monitor... E, kukavno Japanstvo ugašeno... Ja mislio da u Japanu svi imaju po 3 monitora... Tuga... :(
ne koristi ni sad već staru mogućnost ATI grafičkih za tri monitora, propade japan
Link to comment
i sad mi kazite da nije super smesno ono sto jojogi pise i kachi... :lol:
Pa super je smesno nekome ko ima obezbedjenu zaledjinu i penziju za starost.One pare, to ti je vec sve u brusu?
Link to comment
One pare, to ti je vec sve u brusu?
cenim da tako i kuci sa zenom razgovaras, seljacino primitivna? evo ovako da ti postavim: da mi neko ponudi izbor izmedju metka u celo i da jedan dan proveden za ovim tvojim stocicem, gnojeci jadnosti i lececi neke uzasne komplekse, znam sta bih odabrao. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
Nema veze. Gde god da odem, isti me copor napadne. Koji je ovo topik?
Posle ovog razgovora ja ne znam ni kako se zovem, a kamoli koji je ovo topik.
Link to comment
cenim da tako i kuci sa zenom razgovaras, seljacino primitivna?
Žena je so 20th century. Japanci se jebu sami sa sobom, ili koriste svoje klonove za to. Misliš da Jojogi zjaka ovde bezveze? Jojogi 2 sedi pored u sobi i zarađuje za leba, dok Jojogi 3 i Jojogi 4 prave decu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...