Jump to content
IGNORED

Starenje, tamo negde daleko


Recommended Posts

Ti si rodjeni filozof.
Nogekako. Samo, od moje "filozofije" i ja i moja familija znamo sta cemo da radimo kad se penzionisem. Cak i ako riknem pre toga ili bilo kada.Mogu i ja da se napisem svega i svacega kao Pekic (koji nikad nije radio i nikad nije znao o cemu se radi) a da posle toga niko nema nista. Mozda, da citaju moja pisanija ali to ne hrani i ne placa racune.Zayeban je zivot pred smrt. A bas mislim da od toga pravim fun.Dok su drugi radili, radio sam i ja, mozda i vise. Nisam svirao qrcu. A nekima mogu da kazu : kad si onda svirao, sada igraj.Koja je to filozofija?
Link to comment
  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Leia

    54

  • Yoyogi

    34

  • noskich

    32

  • gospa buba

    31

Nogekako. Samo, od moje "filozofije" i ja i moja familija znamo sta cemo da radimo kad se penzionisem. Cak i ako riknem pre toga ili bilo kada.Mogu i ja da se napisem svega i svacega kao Pekic (koji nikad nije radio i nikad nije znao o cemu se radi) a da posle toga niko nema nista. Mozda, da citaju moja pisanija ali to ne hrani i ne placa racune.Zayeban je zivot pred smrt. A bas mislim da od toga pravim fun.Dok su drugi radili, radio sam i ja, mozda i vise. Nisam svirao qrcu. A nekima mogu da kazu : kad si onda svirao, sada igraj.Koja je to filozofija?
Kazem ja rodjeni filozof.
Link to comment
Kazem ja rodjeni filozof.
jeste. pitaj Pekiceve naslednike da li su nesto dobili (osim dugova).Ima neko istrazivanje iz Rusije, 95% stanovnistva sebe ne vidi gde ce biti za 5 godina.Samo 5% ruskog stanovnistva ima ikakvo zdravstveno ili penziono osiguranje. Kamoli pare. Tako je daleko, ako i toliko, tvoj junak video u buducnost.To je, za neka podneblja, stvarno filozofija.
Link to comment
Slazem se.Napisi neki esej o tome rado cu ga procitati.
Ma to je za njih, eseje pisu oni koji nemaju za sebe, kao Pekic. Mi smo konzervativni, jos uvek mislimo da su nase pare od naseg rada u banci vrednije od njihovih eseja.Mozemo da citamo i lepu knjizevnost samo da nas oni ne savetuju kako bi ziveli po njihovim receptima.
Link to comment
Jojogi ne mozes tako plitko da gledas na svet oko sebe.nije valjda sve u parama?
Tako je. Stidim se. Mozda je sve u nemanju para?Jos gore, treba da radim jos vise i jache a da za to ne dobijem nikakve pare.Koji ce qrac pare kapetanu B-747 kada neko sa ulice dodje i pita: je li sve u parama? Skrshi bre to i budi kao mi. Raja.
Link to comment
Banujte me, ali davno nikada nesto gluplje i debilnije nisam procitao
...eventualno kada je Miroslav Samardzic iz Pogleda kritikovo "Carlston za Ognjenku" recima "sta ima Srpkinje da se udaju za Engleze".Jojogi, neka si im reko, buraniji shljivarskoj. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
...eventualno kada je Miroslav Samardzic iz Pogleda kritikovo "Carlston za Ognjenku" recima "sta ima Srpkinje da se udaju za Engleze".Jojogi, neka si im reko, buraniji shljivarskoj.
Bhuuu-huuu-huuu.Jeste Vaso, suze mi na ochi podju. U mojoj kuci, bhuu-huuu-huuu, najebavam danima i godinama.Vidi me Vaso di ja sedim, yebo me yebeni mish. seat.jpgPa je li to dostojno coveka, ajde, kazi mi. Ima li neko da me preseli u kontejner i da mi skrati muke?Ma nisi sve video, ima jos, necu sada da se blamiram. Nikako da postanem mladji a ova starost koja vreba, samo da se nacitam literature pa ko jebe pare za penziju.
Link to comment

Ja mislio da imaš bar '24 monitor, ako ne i '27... Kakva je ovo beda? '20?I još samo jedan monitor... E, kukavno Japanstvo ugašeno... Ja mislio da u Japanu svi imaju po 3 monitora... Tuga... :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...