Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ne znam zašto jednostavno ne raspišu izbore. Što pre izgube vlast brže će je vratiti. Ovim tempom kad jednom odu u opoziciju povratiće vlast kad i Hong Kong.

 

Ovaj zaokret ka fosilnim gorivima koji gledamo od Sunaka poslednjih dana je jedna od jadnijih stvari koje sam video, a ponekad sam gledao Vučića na TV-u.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Venom said:

Ne znam zašto jednostavno ne raspišu izbore. Što pre izgube vlast brže će je vratiti. Ovim tempom kad jednom odu u opoziciju povratiće vlast kad i Hong Kong.

 

Zato sto i dalje misle da nece izgubiti vlast, samo da jos.... (dodati po potrebi)

Link to comment
1 hour ago, Venom said:

Jedan od modernih medija koji polako zamenjuju tradicionalne pogubljene u vremenu i prostoru. Wired vs tired.

:D 

De, ne zezaj se. Yannis Mendez, Korbinov potrčko i “režiser” iz kampanje još od 2017 godine. 

Link to comment
  • 5 weeks later...

https://www.theguardian.com/society/2023/nov/04/suella-braverman-says-rough-sleeping-is-lifestyle-choice

 

Quote

The home secretary, Suella Braverman, has described rough sleeping as a “lifestyle choice” while defending her decision to restrict the use of tents by homeless people on the streets of Britain.

 

koje su bubasvabe ovi torijevci, to je neopisivo. nekad su to bili politicki neistomisljenici tipa ken klark, sad je to najgori sljam i oportunisticki olos. 

 

jedva cekam izbore. nisu ovi sto ce da ih zamene mnogo bolji al samo da ovu bagru vise ne gledam. 

 

ova govnara da sutra crkava u najgorim mukama, ne bih trepnuo. 

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

još bi se i ponadao nečemu što bi bilo saglasno delovaju izraela, tipa prekidanju diplomatskih odnosa sa izraelom /never going to happen/ do sprovođenja drugačije politike prema palestincima, kada bi torijevci znali šta rade - od bregzita naovamo....

Link to comment
×
×
  • Create New...