Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Ostaje cinjenica da je ipak pao ispod thresholda za Coutts banku, samo eto - javno je otkrila NatWest CEO. Kakav saving face za NF :D 

 

Upravo je dala otkaz. 

Link to comment

dala otkaz sinoc, tacnije oterali je. tako jutros rekose na radiju. kazu da je banka htela da je ostavi. kao jeste trtljala sta nije smela al imaju puno poverenje u nju. moz misliti, 

 

 

 

Link to comment

update - inside info. 

 

kaze ortak koji radi za njih da su jutros dobili mail da je otpustena. al spekulisu po firmi da nije nemoguce da su je za javnost oterali al je privatno pustili da da otkaz da joj smanje 'troskove odlaska' jer, navodno moze dobiti otpremninu ako sama ode al ne i ako je otpuste. sumnjam da to moze, pre ce biti da ljudi abruju bezveze. 

 

 @dragance u pravu.

 

Link to comment
45 minutes ago, dragance said:

Jebi ga. Oni su mi od većih klijenata, taman izgovor da pauziraju projekte ☹️

nadam se da nece. sad im najmanje treba da talasaju. 

 

 

Link to comment

An innocent man who spent 17 years in prison for a rape he did not commit may have his prison accommodation and food costs deducted from any compensation he wins for his ordeal.

On je proglašen nevinim, i sad treba da plati za "smeštaj i hranu" za taj period?
Pa jbte...





...shiit has hit the fan...

  • +1 1
  • -1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Hoće kurac da im plati. Ovaj slučaj je nevidjena svinjarija i nadam se da će dobiti odštetu u desetinama miliona funti. 
Za plaćanje, ključna reč je “may”, a ne “must”. Kakav bi tek to skandal bio, ako može ikako gore od ovog.

  • +1 1
Link to comment
Hoće kurac da im plati. Ovaj slučaj je nevidjena svinjarija i nadam se da će dobiti odštetu u desetinama miliona funti. 
Za plaćanje, ključna reč je “may”, a ne “must”. Kakav bi tek to skandal bio, ako može ikako gore od ovog.

Jbga nadam se da neće. Ali
Dosadno mi ovde pa gledam BBC.
U istom prilogu su imali jednog što je ranije oslobođen i od odštete su mu odbili "hranu i stan". Meni je to kao ideja sumanuto.
Ovaj drugi, što je osuđen za za ubistvo agenta, rekao "Oni su se meni izvinili, ja kažem treba da se izvinite porodici agenta jer je njegov ubica još na slobodi"





...shiit has hit the fan...
Link to comment
21 hours ago, borris_ said:

Londonistan

 

To je tek tradicionalna patrijaharna ideologijatmvidiš kakva je sreća i blagostanje kad se uvažava različitost kulturnih standardatm. Nećemo valjda te stvari da podređujemo prevaziđenim konceptima kao što su prava žena?

Link to comment

Sta su prava zena naspram prava manjina. Juce citam jednu presudu u Kanadi. Otac tukao i mucio cerke (16 i 18 godina) jer su razgovarale sa muskarcima. Srecom optuzen je na 6 mjeseci zatvora. Ali u optuzbi kao olaksavajucu okolnost, sudija je napisao da dolazi iz zemlje gdje se to kao radi. :isuse:

  • Haha 1
Link to comment

Najnovije istraživanje u Britaniji: 46% lab, 24% kon. Izbori mogu biti najkasnije krajem januara '25.

 

 

 

 

Edited by vememah
Link to comment
  • 3 weeks later...

Ne verujem da bi ih EU primila nazad. Jedino ako udju u single market zonu i dopuste protok ljudi. Samo sto bi tako imali sve obaveze, a nikakvu mogucnost da odlucuju :D 

 

Nije mi ih zao, jedino sto mene (i ostale stanovnike) brine je SIrska i deo populacije koja je nepredvidiva.

Link to comment
×
×
  • Create New...