Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

28 minutes ago, 3opge said:

muceni Charles, posto kralj a mora da jebe Kamilu 

 

Nije mi ovo bas najjasnije, posto je bas Carlito izabrao Kamilu nekih 45 godina ranije.

 

Stavise, u malu odbranu Carlita, namestili su mu Dajanu jer je ona plave krvi, za razliku od Kamile.

Link to comment
28 minutes ago, 3opge said:

muceni Charles, posto kralj a mora da jebe Kamilu 

 

Nije mi ovo bas najjasnije, posto je bas Carlito izabrao Kamilu nekih 45 godina ranije.

 

Stavise, u malu odbranu Carlita, namestili su mu Dajanu jer je ona plave krvi, za razliku od Kamile.

Link to comment
1 hour ago, Budja said:

 

Nije mi ovo bas najjasnije, posto je bas Carlito izabrao Kamilu nekih 45 godina ranije.

 

Stavise, u malu odbranu Carlita, namestili su mu Dajanu jer je ona plave krvi, za razliku od Kamile.

 

I Kamila je rodjenjem plemkinja, cak i neki dalji rod kraljevskoj porodici...

  • +1 1
Link to comment
 
I Kamila je rodjenjem plemkinja, cak i neki dalji rod kraljevskoj porodici...

Slabo je to nesto (u poredjenju sa Spenserima).


Sent from my iTelephone using Tapatalk
Link to comment
  • 1 month later...
  • 1 month later...

jbg, da nisu dirali faraza mogli su lepo u tisini da debankiraju jos hiljade plebejaca, ima na fejsu grupa od preko 10 hiljada nesrecnika koji su iz slicnih razloga ostali bez racuna. 

Link to comment

Jesam ja ovo dobro skontao, banka ukida ljudima račune jer neko u baci misli da su politički nepodobni?

 

Mislim, ne smao Faržu, nego i nekim običnim ljudima?

 

 

Link to comment

Tako ispade. Dobro, on jeste PEP, ali za ostale je baš wtf. Ovo je ozbiljna svinjarija, iako sam u početku mislio da Farage samo spinuje.

Link to comment

 

 

Nisam ja ovo skontao do danas, nego mi jutros izletelo na youtubeu Pirs Morgan kako se raspravlja nešto oko trans non binary fudbalerke koja nastupa na ženskom WC, a promenila je pol u muško (jbt, valjda sam dobro napisao), pa se onda nastavilo oko ovoga, i neka pametnica je branila pravo banke da bira ko će da joj budu klijenti, jer ako mi možemo da biramo banku, valjda i banka može da bira nas...  Onda sam se malo zainteresovao...

 

 

 

 

 

Link to comment

ovo je ozbiljna svinjarija, naravno.

 

al meni i dalje zanimljivo sto se faraz zali kad ga opale njegovim oruzjem. evo ga jutros na today programu na radio4, zove na promenu zakona da se banke obuzdaju.

 

kako je poceo, zalagace se za nacionalizaciju banaka ako mu to moze pomoci da se vrati u politiku. 

 

naravno da je rekao da vise nece al ne bih mu verovao ni kad bi rekao da je danas sreda. 

 

 

Link to comment
×
×
  • Create New...