Jump to content
IGNORED

Politika u UK


BraveMargot

  

99 members have voted

  1. 1. da sam podanik krune, glasao bih za:

    • jednookog skotskog idiota (broon)
      17
    • aristokratskog humanoida (cameron)
      17
    • dosadnog liberala (clegg)
      34
    • patriotski blok (ukip ili bnp)
      31

This poll is closed to new votes


Recommended Posts

Žao mi žene. Verujem da će imati najbolji medicinaki tretman koji postoji, valjda je to dovoljno da se izvuče.

  • +1 4
Link to comment

Teorija sumnje on:

1. Za Carlsa su odmah objavili, za Kejt se komunikacije izblamirale za sve pare. Mogli su isto tako da objave da je condition  serious nakon operacije i niko nista ne bi pricao.

2. U  ovakvim situacijama, cini mi se, normalno je da partner sedi do tebe, ono, podrska i da se ta podrska vidi. Zasto je Kejt sama?

 

Hocu reci, nesto se ipak paralelno desavalo.

Link to comment
4 hours ago, Budja said:

Teorija sumnje on:

1. Za Carlsa su odmah objavili, za Kejt se komunikacije izblamirale za sve pare. Mogli su isto tako da objave da je condition  serious nakon operacije i niko nista ne bi pricao.

2. U  ovakvim situacijama, cini mi se, normalno je da partner sedi do tebe, ono, podrska i da se ta podrska vidi. Zasto je Kejt sama?

 

Hocu reci, nesto se ipak paralelno desavalo.

 

Ja zato nisam sumnjala na rak. Charls je odmah rekao to i nekako nije ni bilo neke histerije. Oko nje su bukvalno obrnut pristup... Svakako skroz mi sad bezveze, mislila sam da je neshto od kozmetike radila, a ne ovako neshto.

Link to comment

Ima smisla što nisu odmah znali da je rak, a i zato što trebaju objasniti maloj deci kako je mama. Nije isto sa 42 godine i sa 75. 

  • +1 5
Link to comment

Carls ima Kamilu, ovi imaju malu decu koja ipak razumeju svet oko sebe.

Treba da  prave cirkus oko njih dok jos deci nisu objasnili situaciju.

Meni je to dovoljno i logicno objasnjenje. Za svaku porodicu, obicnu ili aristokratsku.
Dragance brzi

 

Edited by Moonwalker
  • +1 7
Link to comment
4 hours ago, Budja said:

Teorija sumnje on:

1. Za Carlsa su odmah objavili, za Kejt se komunikacije izblamirale za sve pare. Mogli su isto tako da objave da je condition  serious nakon operacije i niko nista ne bi pricao.

2. U  ovakvim situacijama, cini mi se, normalno je da partner sedi do tebe, ono, podrska i da se ta podrska vidi. Zasto je Kejt sama?

 

Hocu reci, nesto se ipak paralelno desavalo.

 

Prvo je mozda specificna vrsta komunikacije sa tabloidima, sa ciljem da ubuduce paze sta pisu i kako, znaci koriste nesrecnu situaciju, ili su cekali ovo sto Dragance kaze

Pod dva je da se fokus stavi samo na nju i ne analizira ponasanje njega dok sedi pored. On je pomenut kao ogromna podrska, slike vrv slede

  • +1 1
Link to comment

Verovatno ima oba elementa. Ipak, da kralj i supruga prestolonaslednika oboje obole od raka u isto vreme (ili barem dijagnoziraju u isto vreme) je veliki wtf.

  • +1 1
Link to comment
9 hours ago, Moonwalker said:

Carls ima Kamilu, ovi imaju malu decu koja ipak razumeju svet oko sebe.

Treba da  prave cirkus oko njih dok jos deci nisu objasnili situaciju.

Meni je to dovoljno i logicno objasnjenje. Za svaku porodicu, obicnu ili aristokratsku.
Dragance brzi

 

 

Ne deluje mi  ubeljivo objasnjenje jer nije rec o par nedelja, vec par meseci.

Link to comment

Inače, Bregzit party, sad se zovu Reform UK, na 15% po poslednjem yougov pollu (pre toga su bili to tom istom pollu na 14%). Torijevci su na 19%. Ovi prvi su osvojili 2% na poslednjim izborima. Imaju i jednog MP-a koji im je pristupio i napustio torijevce. Elem, kada bi izbori bili skoro, čisto sumnjam da bi ostvarili ovako dobar izborni rezultat, ostali bi na 0 poslanika, samo ukazujem nivo previranja u britanskoj politici. Ovo su neviđeni do sada rezultati rezultati pollova.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
21 minutes ago, Tutankamon said:

Inače, Bregzit party, sad se zovu Reform UK, na 15% po poslednjem yougov pollu (pre toga su bili to tom istom pollu na 14%). Torijevci su na 19%. Ovi prvi su osvojili 2% na poslednjim izborima. Imaju i jednog MP-a koji im je pristupio i napustio torijevce. Elem, kada bi izbori bili skoro, čisto sumnjam da bi ostvarili ovako dobar izborni rezultat, ostali bi na 0 poslanika, samo ukazujem nivo previranja u britanskoj politici. Ovo su neviđeni do sada rezultati rezultati pollova.


zato što pacovi beže sa broda. Zašto mialis da Faraž neće da bude kod torijevaca? Zna da bi ispušio svakako, ali ovako uvek može da talasa sa strane, bez ikakvih obaveza, a donacije samo stižu. Tako je i Blo-Jo bio operisan od bilo kakvog plana i odgovornosti.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, dragance said:


zato što pacovi beže sa broda. Zašto mialis da Faraž neće da bude kod torijevaca? Zna da bi ispušio svakako, ali ovako uvek može da talasa sa strane, bez ikakvih obaveza, a donacije samo stižu. Tako je i Blo-Jo bio operisan od bilo kakvog plana i odgovornosti.

Pa brod nece potonuti. Taj sto je prebegao cisto sumnjam da ce ikad biti vise MP. Neverovatna mi je ovakva podrska koja je skocila u poslednjih par meseci. Sta torijevci toloko pogresno rade da su evo dosli u situaciju da teoretski mogu da ugase sami sebe...Faraz nikad nije imao ovakvu podrsku vezano za nacionalna pitanja...

Link to comment
×
×
  • Create New...