Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

Kakav car :Hail: posle ove knjige ga jos vise volim. sjajna autobiografija. voleo bih da procitam i originalni skript [emoji38]

 

85bb652464584b5cd0e4ea9c9d47dba0.jpg

 

Od fudbalskih prica najdrazi mi je opis poslednje utakmice protiv Parme kada je sa Interom osvojio drugi Scudetto.

 

Odlicne su za sada i Dilanove Hronike

Dobra je scena i kad je hteo da mlati Gvardiolu.

Link to comment

Dobra je scena i kad je hteo da mlati Gvardiolu.

A reci kako je doziveo Gvardiolu i Barsu. Bas se sjebo odlaskom tamo. Lepo mu je Murinjo na rastanku rekao:

 

4279e7cd4f9cfbd2907d43b1c64496c1.jpg

Edited by maheem
Link to comment

Hoću ja da čitam domaće pisce, ali verovatnoća da ću čitati o ratu u Hrvatskoj/Bosni/Kosovu je prosto ogromna, pa obično zaobilazim.

Koga možete da mi preporučite od domaćih (srpskih, hrvatskih) pisaca a da tema NE bude: drugi svetski rat, ratovi u SFRJ, niti bilo šta što ima veze sa bilo kakvim podelama koje se njih tiču, dnevna politika (znači, da se ne pominje niti jedan političar od 1990. do sada), zatim narkomani, a ni ljudožderi? Mirjana Đurđević stop. Hvala.

Хиперборејци Црњански.

Link to comment

moja_borba_tom_1_vv.jpg

 

završavam prvu od šest(tri objavljene kod nas). jako dobro, vidim upoređuju ga sa prustom al nisam školovao™ da mogu slično da tvrdim. meni se dopada i preporučujem je, ukoliko se ukaže nekom prilika neka ne propusti

Link to comment

Ima li recenica koje pojedu celu stranicu :fantom:

 

Ili misliš na rečenicu koja je toliko snažna da zatvoriš knjigu i kontempliraš. Ostatak stranice ti ne bude bitan. 

Ima toga, mnogo, kod Margerit Jursenar.

Link to comment

Krleza-korica-small.jpg

 

Ponekad zna da odluta u digresiju od par stranica, ali ko je citao marvina, krleza mu je ljubavni vikend roman. Apsolutno carska knjiga.

 

ja se sećam jedino da izaziva glasan smeh. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...