Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

Народе, пошто немам бесконачан број копија књиге које могу да поделим, направићу пдф, па кад то урадим тражим адресе и шаљем.

Link to comment

Crveni petao leti prema nebu.

Vau. Pojma nisam imao za ovo remek delo. Valjalo bi film snimiti po ovome, nesto poput Aferima!

 

Sta citati jos od Bulatovica?

 

Imam kući komplet od Bulatovića kupljen u neka bolja vremena,samo da bi zauzeo mesto na polici, nikada ništa nisam pročitao iako znam da je dobar autor

Godišnje overim oko 40 naslova, moram ovo pod hitno da ispravim 

Link to comment

Ja.

Moja genijalna prijateljica, sva 4 dela.

 

Dobar roman, o ženama u patrijarhatu, siromaštvu i pripadajućem nasilju.

Prvi deo je fenomenalan, ne ispušta se iz ruku, drugi i treći sasvim dobri, četvrti, hm, imam

utisak da je nekako morala da zaokruži priču pa je napisala i njega. No, ne kvari mnogo utisak.

samo prvi deo - kakvo pripovedanje i kakvi zivi likovi - uzbudljiva, a nimalo banalna. retko citam nesto sto izgleda kao da je pisano bez ikakvog napora, a opet ima vrlo elaboriran stil i jezik.

zna li neko kad ce drugi deo kod booke? dobar je i prevod, btw.

Link to comment

0d9880dd54c98c7de18c67c3718b9ee3.jpg

 

Lako citljivo, mada mi se nije svidelo sto

 

 

 

sve koje ispituju ga lazu, a kad ih pita po drugi put onda priznaju

 

 

Edited by jms_uk
Link to comment

Vilijam-Volman-Centralna-Evropa-184x280.

 

Tek na 50. strani od skoro 700, bez  izvora.

Volim knjige koje prevrćeš s početka na kraj, nelinearno čitanje. Pored toga, pomalo je pompezna zbog krcatosti istorijskim referencama. Zbog obima nije u kategoriji knjiga koje se čitaju u prevozu, ali je vreme koje svakodnevno provodim u tramvaju presudno uticalo da ova knjiga u narednim danima bude u mojoj tašni. Knjiga je pobedila amrel, valjda neće biti kiše.

Edited by halloween
Link to comment

 

 

Volim knjige koje prevrćeš s početka na kraj, nelinearno čitanje. Pored toga, pomalo je pompezna zbog krcatosti istorijskim referencama. Zbog obima nije u kategoriji knjiga koje se čitaju u prevozu, ali je vreme koje svakodnevno provodim u tramvaju presudno uticalo da ova knjiga u narednim danima bude u mojoj tašni. Knjiga je pobedila amrel, valjda neće biti kiše.

ja tako, naposletku, citala GOT, pratila na preskokce likove, dosadilo mi da me Martin voza kako on oce ...al nije pomoglo, ipak sam odustala

Link to comment

513MX051xBL._SX328_BO1,204,203,200_.jpg

 

'Fala Vasiću na preporuci!

Јеси је купио по набавној? Ако имаш пдф, да поделимо да не скенирам кад се врнем у школу. Уживај одлична је.

Link to comment

e, hvala :)

kupicu je i cuvati do letovanja.

 

nema potrebe da naglasavam da trenutno nista ne citam posto su me nepoznati ljudi oteli i vezali lancem za potforum politika. ako ovo citate, upomoc!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...