Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

Aj nećemo čvp ovde. Dobra je knjiga i vredi je pročitati koga tema zanima. Samo sam to hteo da kažem.

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Како није, покрива нешто о чему није пипсано, плус форумаш се потрудио око слика. ^_^

Link to comment

Bivši forumaš, Bog da mu dušu virtualnu prosti.

 

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

Нема смрти до Судњега дана. :s_c:

Link to comment

Након вишегодишње паузе поново читам Сидранову "Сарајевску збирку" . Ремек дјело босанскохерцеговачке књижевности.

Link to comment

Одлична. Пошто је мени менторка преживела Културну револуцију занимљива и као документ.

Link to comment

Ja sam pogledao par južnokorejskih naučnofantastičnih filmova. Istina, nije isti utisak kao kada se čita knjiga ali prate isti trend koji se može videti u vizuelnim novelama i drugim video igrama. 

Link to comment

Kakav car :Hail: posle ove knjige ga jos vise volim. sjajna autobiografija. voleo bih da procitam i originalni skript [emoji38]

 

85bb652464584b5cd0e4ea9c9d47dba0.jpg

 

Od fudbalskih prica najdrazi mi je opis poslednje utakmice protiv Parme kada je sa Interom osvojio drugi Scudetto.

 

Odlicne su za sada i Dilanove Hronike

Link to comment

Lolita - Nabokov

 

Knjigu sam krenuo da čitam u srednjoj školi i vrlo brzo prestao bila mi je debilna i bolesna a evo deset godina posle sa oduševljenjem stigao do kraja 

Link to comment

Hoću ja da čitam domaće pisce, ali verovatnoća da ću čitati o ratu u Hrvatskoj/Bosni/Kosovu je prosto ogromna, pa obično zaobilazim.

Koga možete da mi preporučite od domaćih (srpskih, hrvatskih) pisaca a da tema NE bude: drugi svetski rat, ratovi u SFRJ, niti bilo šta što ima veze sa bilo kakvim podelama koje se njih tiču, dnevna politika (znači, da se ne pominje niti jedan političar od 1990. do sada), zatim narkomani, a ni ljudožderi? Mirjana Đurđević stop. Hvala.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...