Jump to content
IGNORED

Sta citate?


morgana

Recommended Posts

Сад псеудодуховитошћу покушава да скрене тему. Није читао, улетео идеолошким ђоном и сад се копрца. Мој зема се макар ућутао... :fantom:

Link to comment

Шта сте читали? Имам утисак да осим Црњанског и Пекића за остале нисте ни чули. Не би се брукали овако...

 

:lolol:

dobar si, dobar. naravno da nisu čuli ni za Grigorija ni za Dragišu. inače, još bih tvojoj listi dodao i M.Uskokovića koji doduše nije bio toliko proskribovan budući da se, jel'te, na vreme ubio.

 

širok je internet, neupućenim predlažem da se potraži konekcija Dragiša-Krleža, biće tu velikih iznenađenja za negatore.

Link to comment

Mislis onako, vanliterarno, bez citanja?  ;)

 

 

nisam čitao ni jedan od romana, samo nagađam po osećaju i nekim vanliterarnim parametrima koji igraju dosta važnu ulogu pri odlučivanju... 

 

 

Ili si priskocio da pripomognes i prosvetlis nas?

Link to comment

hm, kako od čoveka koji vadi iz konteksta očekivati da primeti da sam ja i pored toga što "nisam čitao" ipak ladno pogodio odnos snaga (Ivana-Vlada = 3:2) a da si ti, koji si, razume se, već sve bio pročitao i po nekoliko puta, sisasto šadapovao?

 

i da: lepo je stati u senku visokih autoriteta, ama žaba, potkivanje i te munje.

Link to comment

:lolol:

dobar si, dobar. naravno da nisu čuli ni za Grigorija ni za Dragišu. inače, još bih tvojoj listi dodao i M.Uskokovića koji doduše nije bio toliko proskribovan budući da se, jel'te, na vreme ubio.

 

širok je internet, neupućenim predlažem da se potraži konekcija Dragiša-Krleža, biće tu velikih iznenađenja za negatore.

едит :Погрешно исчитах. :isuse:

Edited by porucnik vasic
Link to comment

hm, kako od čoveka koji vadi iz konteksta očekivati da primeti da sam ja i pored toga što "nisam čitao" ipak ladno pogodio odnos snaga (Ivana-Vlada = 3:2) a da si ti, koji si, razume se, već sve bio pročitao i po nekoliko puta, sisasto šadapovao?

 

i da: lepo je stati u senku visokih autoriteta, ama žaba, potkivanje i te munje.

Nisam znao da je osim i pre citanja vazno 'ladno pogoditi, ali neka te, valjda tako treba, imenovanje imenovanih, ono rek'o mi Zorantm, taj rad, necu da komentarisem  :puke:

Koksi, mani me se, kazem ti lepo, k'o coveku, po ko zna koji put  :)

 

I da: koji bre autoriteti, cija senka, kome?

Edited by namenski
Link to comment

Слабо те разумем. Ти си седео заједно са Наменским и мојим земом, па заједно читао?

 

a dobro, slabo razumeš i neka ostane na tome.

 

 

 

Koksi, mani me se, kazem ti lepo, k'o coveku, po ko zna koji put  :)

 

 

 

 ko je koga očešao mili qme, čak sam i uljudno zamolio za prolaz. i sad ja grbav? pa ne bih rekao.

Link to comment

 

 ko je koga očešao mili qme, čak sam i uljudno zamolio za prolaz. i sad ja grbav? pa ne bih rekao.

 

 

:lolol:

dobar si, dobar. naravno da nisu čuli ni za Grigorija ni za Dragišu. inače, još bih tvojoj listi dodao i M.Uskokovića koji doduše nije bio toliko proskribovan budući da se, jel'te, na vreme ubio.

 

širok je internet, neupućenim predlažem da se potraži konekcija Dragiša-Krleža, biće tu velikih iznenađenja za negatore.

Koksi, Koksi, i da sve jesi, glup nisi, zato nemoj da se pravis blesav  :D

 

Nego, pitah za autoritete?

 

 

Edit: da ne smaram(o) publiku, nisi valjda mislio da cu da sa lajtnantom Васићем da uletim u pricu o Dragisi1, Stanislavu2, Miroslavu3...?

Mislim, svaka cast coveku, ali ta vrsta price bi se u roku od odmah pretvorila u CvP, da ne kazem gubljenje vremena, hvalospeve gospodi srpskim intelektualcima, pa jos najvecim, pa jos neshvacenim, pa jos proskribovanim da ne pominjem...

 

1,2,3)  :P

Link to comment

a shto moramo da zabasavamo u chvp po svaku cenu? jel samo shto je krleza, ili imamo neki sushtinskiji poriv? :unsure: ^_^

 

mislim, ubedjena sam da ne moramo -_-

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...