Jump to content
IGNORED

Kupovina racunara i komponenti


Sludge Factory

Recommended Posts

1 minute ago, napadaj said:

Imamo tri takve u kancelariji, meni se ne sviđaju. Tasteri i tastatura su suviše niski, baš mi ne odgovara to.
 

To je stvar navike... I meni bi odgovaralo da je malo viša, tj da ima malo veći nagib, ali nije ništa strašno ni ovako...

 

Samo, da se naviknem da nije laptop, od deset slova koje otkucam bar jedno sam udario pored... :(

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Milosh76 said:

Kako je moguce da nemas monitor, tastaturu i misa nakacen na laptop? Bar kad si u kucnoj "kancelariji"

Imam 2 monitora i miša...  :)

 

Tastaturu nisam uzimao da ne pravim gužvu na stolu, i pošto mi je laptop nisko stajao, nije mi bio problem da kucam na njemu...No, sad sam dobio od ćere na poklon za NG postolje za laptop sa kojim mogu da dignem laptop na visinu monitora, pa sam odlučio da pređem i na normalnu tastaturu...

 

Uostalom

 

image.thumb.png.dbe2915a362957026acece7b3331fd80.png

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, radisa said:

To je stvar navike... I meni bi odgovaralo da je malo viša, tj da ima malo veći nagib, ali nije ništa strašno ni ovako...

 

 

Nagiba nikad dosta :)

 

Ima u konradovom katalogu ovaj stalak što diže na (kažu ergonomskih) 15%, nisam video nigde kod nas ima da se uzme

 

57251878_max.jpg

Link to comment

Molba za znalce: trebalo bi da pazarim neku gejmersku konfiguraciju na kojoj klinac planira i da počne da uči neki programski jezik.

Odavno već ne pratim novosti pa se bojim da se ne zaletim i kupim nešto što je već zastarelo.

 

Dakle, ljubazno molim za predlog gotove konfiguracije ili spisak komponenti, ne mora da bude high-end, i da je dostupno u Srbiji.

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...