Jump to content
IGNORED

Kupovina racunara i komponenti


Sludge Factory

Recommended Posts

Meni Marcus sasvim solidan, čak šta više odličan, naročito po svojevremeno akcijskoj ceni od oko 12-13k, nesećam se baš tačne cifre, bilo pre cirka 2,3 god..... drži se kao i prvog dana.

One varjante emezz, jysk, forma...uglavnom loša iskustva imam sa njima.

Ta JÄRVFJÄLLET, vrv je nasledila Markus.

Edited by Barti66
Link to comment

Imao sam neku Jysk stolicu, brzo otišla, jer volim ponekad da se zavalim i podignem noge, pa nije izdržala mojih 100+ kg :) Nakon toga kupio ponovo Jysk, ali iz gold serije, na popustu od 50% bila nekih 12-13k i odlična je za sad, a imam je par godina... Ima drugačiji mehanizam, onaj "klip" koji služi za podizanje/spuštanje se montira tako da ide skoro do poda i to je dobitna kombinacija za 100+ ekipu...

Link to comment
10 hours ago, napadaj said:

Na moju preporuku i insistiranje je otišao do Emua i oduševio se ovom https://www.emu.rs/proizvod/radna-fotelja-cm-f85b/

Pritom je sad jeftinija nego pre 6-7 meseci, tada je bila preko 30.000

Ja je imam već 5 godina. Iako mi je prvi utisak bio da je poprilično neudobna ispostavilo se da mi baš odgovara. Mislio sam i da će se PVC mreža raspasti relativno brzo ali i dalje je kao nova (svaka spužva bi se potpuno deformisala od mojih 100+kg). Stolica je prilično masivna, kao da je pravljena od tuča.

 

Loše strane su naravno liftomat/pneumatski cilindar koji je crkao davnih dana i desni naslon koji se rasklimao, a gumeni dio na koji liježe ruka se polako raspada. Pošto ja praktično i ne koristim naslone, pogotovo ne desni, nije mi baš jasno u čemu je štos.

 

Uglavnom, za te pare je solidna investicija.

 

 

Link to comment
  • 4 weeks later...

Neka preporuka za wireless slusalice, koje bi se koristile uglavnom za FPS-ove pa je neka simulacija 7.1 zvuka ili dolbija preporucljiva (plus sto sam polugluv, da cujem barem 3.1 od 7.1 kanala :lolol:). Imao Nari Ultimate do sada ali je plastika posle 18 meseci pukla a i baterija je postala uzasna, pre toga SteelSeries Arctis 7 koje sam poklonio jer je zvuk previse bezao pa i zena u drugoj sobi cuje kad me ganbanguju na dugacko na dust2. Motam rivjue po netu vec 3 dana, 100 slusalica 100 misljenja. Neko, nesto mudrije?

Edited by Zlurad
Link to comment
  • 2 weeks later...


Nesto se desilo sa mojom bezicnom tastaturom. Vec neko vreme prikazuje mnogo brzo da su baterije gotove, a nisu, da bi sad bukvalno za nove (probala sam sest komada iz dva razlicita pakovanja!) odmah treptalo crveno kao da nema baterije. Kao da nesto nije u redu sa..spojem? Imao je neko ovakav slucaj? Tastatura ima sad vec preko 10 godina ali mi to ne deluje toliko relevantno? Logitech je u pitanju.


Link to comment
  • 2 months later...
5 minutes ago, Milosh76 said:

Dobra masina. Uzeo si kod njih jer imas debeli popust ili te mrzelo da sklapas? :D

Imam 20% povrat pdva, a i ne zanima me odavno sklapanje... :) Ja generalno vec 10 godina nisam se zezao sa desktopima, posto mi je to sve neprakticno postalo, jer se gotovo ne igram, a laptop moram za posao da koristim, a na poslu sam 12+ sati dnevno... 

 

Cak nisam siguran i da sklapam da bi bilo mnogo jeftinije, a i pojelo bi mi vreme koje nemam...

 

Sad bi najradije nekom platio i da instalira sve na njega koliko nemam vremena da se bakcem tim... :(

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Kakva su vam iskustva sa postoljima za hlađenje laptopa? 17.3"

CM Ergostand? Treba mi nešto sa onim nožicama naprijed, da može da se zaustavi klizanje i da jače hladi, buka manje više. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...