Jump to content
IGNORED

it's always sunny in philadelphia


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Da to je ta epizoda. Ja tek sad provaljujem da je to direktor iz "Saved by the bell"Mac ljubomoran sto i on nije zlostavljan kad je bio mali:

I was cute.I was energetic. I was fun.I mean, what exactlywas this prick looking for?
Pa onda, u uskom šorciću, ide kod ucitelja da ga "zavede"2t0fdl.jpg Edited by deeps
Link to comment
Danas je bila mozda i najbolja epizoda ikad:
Za mene su trenutno najbolje Intervention, Wrestling for the troops i, naravno, Frank's Little Beauties. :lol: :lol: O, jebote, odmah se smejem kad se setim!
Link to comment
Za mene su trenutno najbolje Intervention, Wrestling for the troops i, naravno, Frank's Little Beauties. :lol: :lol: O, jebote, odmah se smejem kad se setim!
i king of the rats
Link to comment
i king of the rats
Samo ti si glup. Ali si u pravu. Kad Čarli gleda denim chicken ili ona zubata ptica, ahahahahahaha! Jao, JEBOTE!Ova serija ne da je smešna, nego je NEMOGUĆA!
Link to comment
definitivno najbolja serija,sad mi bas zao sto sam sve pogledo
Vrati se Parkovima, čoveče. A i nagomilalo se Modern Familyja. Neviđeno mi sad prija Parks posle dva puta pogledane Filadelfije. Kao da se leče traume iz prošlosti.
Link to comment
Vrati se Parkovima, čoveče. A i nagomilalo se Modern Familyja. Neviđeno mi sad prija Parks posle dva puta pogledane Filadelfije. Kao da se leče traume iz prošlosti.
vratih se sad kad sam video temu, al samo jos jednom da pogledam 6tu sezonu.moram
Link to comment
  • 1 month later...
mozda nekoga zanima da je deo ekipe koja radi filadelfiju izbacio animiranu seriju Unsupervised. pilot je veoma simpatican...unsupervised-fx-tv-show.jpg?w=600&h=350
Kako ide ovo? Er gleda neko? Valja li? Vredi li skidanja?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...