Jump to content
IGNORED

it's always sunny in philadelphia


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

a kazes da valja serija, a? da skidam sa torenta?[uprkos preporuci za oz, ti si mi autoritet za serije :D]
ooooo. :postiđenismajlipoštoznamdaneumemdanađemkojimitreba:Prvo gledaj Parks & Recreation, pa onda sve ostalo. A Oz jeste za preporuku, ali priznajem da ne odgovara svačijem ukusu.
Link to comment
Završavam četvrtu sezonu. I dalje je kul, ali više nije ludilo. Odnosno, osetno je pao kvalitet. Da gledam dalje ili se nastavlja sa padanjem?
Kao sto rekoh u nekom od ranijih postova, cetvrta sezona je daleko najslabija. Kasnije je opet odlicno, mada ima, naravno, tu i tamo slabijih epizoda [pogotovo prve dvije u 6. sezoni]. A 7. mi je skoro na nivou druge ili trece.
Link to comment
Kao sto rekoh u nekom od ranijih postova, cetvrta sezona je daleko najslabija. Kasnije je opet odlicno, mada ima, naravno, tu i tamo slabijih epizoda [pogotovo prve dvije u 6. sezoni]. A 7. mi je skoro na nivou druge ili trece.
Izvinjavam se, nisam čitao ranije postove da ne pročitam slučajno neki spoiler, pa zato. I u pravu ste bili, peta sezona je bolja. Počinje isto sporo, ali posle postaje ludilo. Waitress is getting married mi je možda najsmešnija epizoda, kad Čarli izlazi na dejt, jebote, urlao sam od smeha. Kada mu postavljaju pitanja šta voli za profil - omiljeno jelo: milksteak, hobbys: magnets, likes: ghouls. ahahahahahah
Link to comment

Jao, BOŽE!!!Ovo postaje ladno najluđa neanimirana serija ikad! Wrestling i Kitten Mittons (sic)! Suze mi idu od smeha, užasno mi je neprijatno da gledam, a ne mogu da prestanem. JE-BO-TE!!!

Link to comment
Jao, BOŽE!!!Ovo postaje ladno najluđa neanimirana serija ikad! Wrestling i Kitten Mittons (sic)! Suze mi idu od smeha, užasno mi je neprijatno da gledam, a ne mogu da prestanem. JE-BO-TE!!!
jes vala! meni je ta 'the gang wrestles for the troops' u top 3 omiljene filadelfije. ali mislim da bi mi se mozak predozirao kada bih sve sezone pogledao odjednom...
Link to comment
jes vala! meni je ta 'the gang wrestles for the troops' u top 3 omiljene filadelfije. ali mislim da bi mi se mozak predozirao kada bih sve sezone pogledao odjednom...
Ma moj mozak je odavno predoziran, pa mi jako prija ovo ludilo. Serija se na momente približava po ludilu Family Guyu i American Dadu, što je ogromna stvar van animacije.
Link to comment

Lepo rekoh, ne odustaj!Njihovo ludilo raste, progresivno. To je posebno primetno kod Frenka čije ludilo stidljivo počinje sa Vijetnamcima i "The Deer Hunter" scenom na kraju epizode, a nastavlja se... Nastavlja se :lol: Ne zaboravi i specijal "A very sunny Christmas".

Link to comment

Gledanje cele serije u komadu (dakle, tokom nekoliko dana, ali bez gledanja ijedne druge serije) je debelo utažilo moju potrebu za nenormalnim, poremećenim i duhovitim. Strašno sam se smejao tokom sedme sezone, naročito na onom dečijem izboru za mis i frenkovom pogrebnom šminkom i onim dečakom što želi da bude zvezda. Kočila mi se vilica od smeha, išao sam i sam sam se u autobusu smejao naglas. Pa onda Jersey Shore...AAAAAAAAAA!!!!Mislim da je Denis najodvratniji lik koji se ikad pojavio na televiziji. Kako ću sad bez ovoga? Šta da radim? Šta da gledam? Nema više serija. Jebem ti božić i novu godinu i sve ti živo jebem!

Link to comment

Vec si ih sve slistio? :DSvaka cast. Inace, ako nekog zanima, u januaru ce na HRTu ici peta sezona.

Mislim da je Denis najodvratniji lik koji se ikad pojavio na televiziji.
Totally! Pogotovo u sedmoj sezoni, kad su njegove perverzije josh vise izasle na povrsinu :lol:A Dee... Ne znam, svi su mi carevi, ali nekako mi je Dee tu najbolji lik.
Link to comment

Jebote, koliko mi je žao što nema više šta da se gleda. Ustao jutros i ne prestajem da se smejem do sada, samo mi dolaze scene u glavu. Debilno je, idem sam ulicom i smejem se na glas. Evo par komada:http://www.youtube.com/watch?v=jYD6t3-FbX8&feature=relatedhttp://www.youtube.com/watch?v=JQxUypXoslMjedan od neprijatnijih trenutaka u životu:http://www.youtube.com/watch?v=BlU9REvAH5I (nisam mogao da nađem frekna sa pogrebnom šminkom)http://www.youtube.com/watch?v=u0hOfT5aQr8&feature=relatedhttp://www.youtube.com/watch?v=hKKGtf37TEI&feature=related

Link to comment

Dakle, da prijavim i ovo: uskoro ću napuniti 16. sat ovog dana i ja se i dalje smejem kao debil. :D Uz kafu, u šetnji, u vežbi, pod tušem, u autobusu, u prodavnici, na poslu...Samo mi se smenjuju scene i vrištim.Ali, ali. Trenutno mi je najdebilniji i najsmešniji jedan detaljčić, pravi biser. Dakle, epizoda kada Dee ide da živi kod Čarlija i Frenka i neće da popije pivo uz mačiju hranu i lepak, pa u sred noći krene u wc, usere se od straha i odluči se za noćnu posudu, vrati se u stan...a tamo Frenk sedi i piša u onu konzervu, pogleda je i kroz osmeh kaže/otpeva "ocupaaado". Dakle, fenomenalno! :rolf: :rolf:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...