Jump to content
IGNORED

it's always sunny in philadelphia


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Carska epizoda :Hail:Inace su mi ovakve epizode drugih serija bezveze, ali bash su dobro napravili. Razgovor kad Charlie nije obracaju paznju na to sta ova dvojica pricaju :lol:+ Dee i Twink, Twank, Twunk monolog :Hail:

Link to comment
Do I vote for a Republican who wants to blast me in the ass or a Democrat who wants to blast me in the ass?It looks like politics is just 1 big ass blasting!
mislim, ovo sam malo parafrazirao ali ipak :lolol::Hail:
Link to comment

McPoyles are back! :Hail:Frank: I understand the McPoyle bloodline is very strong. Liam: Legions of us, thousands sturdy, once ruled this fine land. Our bloodline was as pure as the driven snow. Dee: Then what happened?Liam: Syphilis killed about half of us. Mongoloidism got most of the rest.

Link to comment

Dragi PPP-e,Moram da priznam nešto. Po povratku s puta u 5 ujutru prva serija koju sam skinuo bila je Sunny. U pet minuta skidanja sam se mazio sa psom, a ostalo vreme sam pogledao dva puta ovu epizodu uzastopno.Racionalizacija: Čekam da odspavam svoja četiri sata da budem svež za Parks.Ali, JAO BOŽE!!!!!Pa kolika je ovo ludnica, ovo odavno više nema veze ni sa čim i otišlo je u neki kurac van sunčevog sistema.Znamo da sve dame vole Čarlija, ali posle ove epizode....hahahahahahaha

j8zbf6.jpg

:Hail: :Hail: :ziga:

Link to comment

O jebem ti... Idem da odgledam poslednje dve ponovo (treći put u 24h) :lolol:Obe režirao Richie Keen, njegove su još 6. i 7., baš me zanima da li će ponoviti ovaj 1 vrh :0.6:

Link to comment

Ma, mrzim život što ne mogu da gledam serije. Moram priznati da je ovo bila jedna od retkih epizoda kada se nisam smejao, ali sam svakako uživao. Verovatno ću se smejati na drugo gledanje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...