Jump to content
IGNORED

it's always sunny in philadelphia


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Počeo sam i ovo. Pogledao sam sezonu i po i ne znam šta da kažem. Samo se smejem i smejem. :lol:
Gledanje cele serije u komadu (dakle, tokom nekoliko dana, ali bez gledanja ijedne druge serije) je debelo utažilo moju potrebu za nenormalnim, poremećenim i duhovitim. Strašno sam se smejao tokom sedme sezone, naročito na onom dečijem izboru za mis i frenkovom pogrebnom šminkom i onim dečakom što želi da bude zvezda. Kočila mi se vilica od smeha, išao sam i sam sam se u autobusu smejao naglas. Pa onda Jersey Shore...AAAAAAAAAA!!!!
Sedam sezona za nesto vise od nedelju dana. Hail.gifHail.gifHail.gif
Link to comment

Pošto je moja glad za pop kulturom veća od prostoru na mom disku, brisao sam svaku sezonu koju sam pogledao. Pa sam se pokajao jerbo sam shvatio da hovo (coolhwhip) hoću iznova da gledam stalno. Evo, sad se skidaju opet sve sezone. Ali kad pomislim opet - ahahahahahahahah! Setio sam se kako Dee objašnjava Dennisu kako su joj strava nova kola, a on pogleda u telefon i prekine vezu. Ili kad priča na speakerpfonu, i kaže informaciju i nastavi da priča, a Mek kaže "ok, enough of this" i prekine vezu. Pa jeboteeeeeeeeeeeeeeeeeee, hahahahahahahahahahahaha!!!!

Link to comment
  • 2 weeks later...
ja sam tek na trećoj sezoni, ali ova pesma je nešto najsmešnije što sam videla na televiziji
O, ne opet angry.gif
24 May 2010[/b] - 21:51:31' timestamp='1274734291' post='934834']Jbt, od kad se digla tema iz mrtvih i posle ovih nekoliko klipova, ne mogu da izbacim iz glave Dayman.
laugh.gif Edited by deeps
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...