Jump to content
IGNORED

it's always sunny in philadelphia


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Moram da priznam da je i meni ovo najmanje smijesna epizoda u sezoni. Previse kreveljenja za moj ukus. Sto ne znaci da je bila losha, bilo je carskih momenata ['There was a third twin, named Donnie...'].

Link to comment

Ma volim i ja, Čarli i Denis su mi omiljeni likovi, i obožavam svaki sekund ove serije, jer sam je mnogo rano otkrio i smatram je nekako svojom, jer mi bliža okolina, inače navučena na serije, ne miriše Filadelfiju, iz meni neshvatljivih razloga.

Edited by nemoderisani
Link to comment
U mojoj bližoj okolini, možda je samo jedna osoba imala "meeeh" reakciju. Ostali su mi obećali prvo ili sledeće dete.
Kod mene 3/3. I primetio sam patern, štreberi ne kapiraju. Prodao sam im Eastbound, Louiea, Archera, Penn & Teller BS i još ponešto ali ovo ne kapiraju. Bah, Star Wars - Tolkien škola, ne kapiram ja njih. <_<
Link to comment
  • 3 weeks later...

Super je bila epizoda, ali je realno™ previše blizu mojoj istini da bih se smejao.A Denis je postao toliko lud da ne znam kako hoda uopšte. Ili kako nikoga ne ubije. :lolol:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Okej je bilo finale. Mada, moram da priznam da kao da su malo uzeli pauzu u ovoj sezoni, sa autocitatima i ostalim. Prvi put u finalu osme sezone mi je malo opala suspenzija neverice pa sam provalio da je Kejtlin Olson u stvari dobra riba. Pomoglo je i to što je nosila japanke celu epizodu. :)A i prekratko je trajala sezona, malo je ovo epizoda, ko će da čeka sad septembar. :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...