Jump to content
IGNORED

it's always sunny in philadelphia


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Da, ali ovo nije bash tipican sitcom. Stavise, ovo mu vise dodje kao sprdnja sa sitcomima. U svakom slucaju, ne podnosim klasicne sitcome, ali ove malo uvrnutije [Community, Scrubs, Sunny isl.] volim. S tim sto su poprilicno razliciti od Friendolikih smaranja, pa ih i ne smatram uopste istim tipom serija.

Link to comment

Treba onda da gledaš Parks and Recreation, koji je realno najbolji od svih. A i Modern Family razbija. Eno vidi Walkera, koji mrzi mockumentary žanr, pa se oduševio. Nema promašaja sa njima.A, naravno, Lucky Louie i Louie.

Link to comment
Treba onda da gledaš Parks and Recreation, koji je realno najbolji od svih. A i Modern Family razbija. Eno vidi Walkera, koji mrzi mockumentary žanr, pa se oduševio. Nema promašaja sa njima.A, naravno, Lucky Louie i Louie.
Parks & Rec sam poceo, ali prve 3 epizode su me zesce smorile. Doduse, Calavera kaze da je tek od druge sezone dobro... A Modern Family mi je ok, nista vise od toga. Stao sam negdje na pola druge sezone... Prva serija u kojoj su djeca ekshli zanimljiviji likovi od odraslih. Ali jedino mi je Sofia Vergara bash super [u, jelte, svakom pogledu].
E, da. Ne znam zašto ovo nisam rekao prvi put, ali muzika je GENIJALNA! Neverovatno mi je da se koristi ovakva muzika u savremenom sitkomu, ovo je pravi esej o kontrapunktu.
Muzika je totalno carska. Kao da je sitcom iz sezdesetih :D
Link to comment
Parks & Rec sam poceo, ali prve 3 epizode su me zesce smorile. Doduse, Calavera kaze da je tek od druge sezone dobro... A Modern Family mi je ok, nista vise od toga. Stao sam negdje na pola druge sezone... Prva serija u kojoj su djeca ekshli zanimljiviji likovi od odraslih. Ali jedino mi je Sofia Vergara bash super [u, jelte, svakom pogledu].
Da, u drugoj sezoni su malo prepravljeni likovi i pomeren fokus serije. Kažu da je prva sezona, koja ima samo sedam epizoda, ista kao Office. Probaj, pošto je otkačena serija skroz.
Link to comment

A? Ja sam dileja???@garvasiusi ja sam se smorio kad sam poceo da gledam parks and rec, a sada mi je ubedljivo najbolja serija.i da, modern family je bas super.its always sunny sam gledao na preskok,mogo bi da krenem, kad zavrsim luija ofc

Link to comment
Pobogu! Istraj! :D
Pa kad ima toliko serija da se gleda! Nisam ja kriv što sam kasno otkrio koliko su serije do jaja u poslednjih 10 godina!Ajd, verujem ti na reč, pogledaću i petu. Za jedno 40 minuta počinjem. :kakojemogućedanemasmajlijasacvikerimazasunce?:
Link to comment
Završavam četvrtu sezonu. I dalje je kul, ali više nije ludilo. Odnosno, osetno je pao kvalitet. Da gledam dalje ili se nastavlja sa padanjem?
ja se kajem sto nisam prestao na vreme
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...