Jump to content
IGNORED

it's always sunny in philadelphia


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Kako ide ovo? Er gleda neko? Valja li? Vredi li skidanja?
veoma simpaticno. bivis i dupeglavac sa dusom. nista epohalno, ali ne mogu da prestanem da gledam...
Link to comment

Unsupervised je super! Nisu kao Bivis i Bathed osim što su piglu, ali nisu tako nadrkanu nego su pre-entuzijastični oko svega, onako naivno dobri...

Link to comment
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

fin neki svet ovaj iz pedijevog paba, nema šta. verni prijatelji i brižni članovi porodice... da ponovim i ovde, najiskrenije nisam verovala, do mere da sam mogla da se kladim u šta hoćeš, da nikad neću gledati ovu seriju. davala sam joj šansu na foks lajfu nekoliko puta, al svaki put se završavalo prebacivanjem na neki drugi kanal usled neizdrživog transfera neprijatnosti. sve mi bilo nekako preterano, štrokavo i bolesno. što će reći da me utisak nije prevario, al ne znam kako je došlo do ovog zaokreta - od gađenja do oduševljenja. uglavnom, opšti utisci posle odgledane prve sezone i načinjanja druge - ne mogu da se zaustavim. kakva gomila sebičnih, lažljivih, pokvarenih, bezobraznih i politički nekorektnih luzera, sunac ti žarki!verovatno je problem što u startu nisam gledala seriju od početka - pošto bi me iz mesta kupila scena iz prve epizode kada u bar ulaz svit dijin crni kolega a ovi skoče da se biju jer misle da je krimos, denis koji se sav topi dok mu gejevi laskaju i flertuju sa njim, čarli i mek koji duvaju lepak za decu, frka oko odlaska na maturu, čarli koji ima rak :lol: bemti koji su to neopevani majmuni.

Link to comment
jebemu, par puta se trudio da mi se svidi, i ne ide.
ma i ja isto, sve dok nisam zasela neki dan i nešto je kliknulo. verovatno treba da budeš i u specifičnom raspoloženju, šta znam, u svakom slučaju, sasvim su dovoljno ogavni i maniti da mislim da ima šanse da ti se dopa'ne.
Link to comment
Sinoc opet odgledah ovu epizodu:http://www.youtube.com/watch?v=wjhV1DavSRM:lol:Turns out someone, taint..someone tapped the tainted water supply. The person who just died was YOUR wifeSkoro da sam zaboravio koliki su idioti :D
Ja nikad neću zaboraviti, redovno se podsećam. Meni je odatle najnajnaj scena kad Frenk jebe kurvu, ali ne predigra, nego baš ses...jebote, jezivo, hahahahaha.
fin neki svet ovaj iz pedijevog paba, nema šta. verni prijatelji i brižni članovi porodice... da ponovim i ovde, najiskrenije nisam verovala, do mere da sam mogla da se kladim u šta hoćeš, da nikad neću gledati ovu seriju. davala sam joj šansu na foks lajfu nekoliko puta, al svaki put se završavalo prebacivanjem na neki drugi kanal usled neizdrživog transfera neprijatnosti. sve mi bilo nekako preterano, štrokavo i bolesno. što će reći da me utisak nije prevario, al ne znam kako je došlo do ovog zaokreta - od gađenja do oduševljenja. uglavnom, opšti utisci posle odgledane prve sezone i načinjanja druge - ne mogu da se zaustavim. kakva gomila sebičnih, lažljivih, pokvarenih, bezobraznih i politički nekorektnih luzera, sunac ti žarki!verovatno je problem što u startu nisam gledala seriju od početka - pošto bi me iz mesta kupila scena iz prve epizode kada u bar ulaz svit dijin crni kolega a ovi skoče da se biju jer misle da je krimos, denis koji se sav topi dok mu gejevi laskaju i flertuju sa njim, čarli i mek koji duvaju lepak za decu, frka oko odlaska na maturu, čarli koji ima rak :lol: bemti koji su to neopevani majmuni.
Dobrodošla! Ja nikad nisam ni pokušavao da gledam, ali pitah ovde i dobri svet PPP-a mi reče da je obavezno. Mislim da sam pogledao sedam sezona za sedam dana. Nestvarno. A najbolje mi je što na nova gledanja to sve drugačije deluje i opet umirem od smeha.A verovala ili ne, oni postaju sve gori, luđi i smešniji. Meni su peta i sedma sezona najbolje, pa onda treća. Prva i četvrta još najslabije.A pominjala si negde pre da se čudiš kako nisu u zatvoru. U sedmoj sezoni ima dve situacije u kojima je bukvalno trebalo da budu privedeni. Dobro, ako rastegnemo onda ta jedna možda ne, ali ova druga je neverovatno razvlačenje zakona. Mislim na Frank's Little Beauties, ko zna :lol: E da, i reci onoj lubi da ova serija mora da se gleda.
jebemu, par puta se trudio da mi se svidi, i ne ide.
Probaj od početka i probaj da se ne trudiš da ti se svidi, nego samo opušteno. Kao pre nego što je počelo da se radi pa sa drugarima na pivo napolje. Edited by Lrd
Link to comment

isuse, šta li mene tek čeka ako prva nije tako jaka. moram da se vratim svom oprobanom metodu gledanja serija, tj. da gledam jednu dok ne odgledam sve sezone, pa prelazim na drugu. ovo šaranje i pravljenje plejlista me neće daleko odvesti. inače, uskoro će mi trebati stručna pomoć - odvikavanje od serija - sad već ne mogu da izbrojim šta sve gledam, dobro stižem na posao (sve kasnije). a filadelfiju sad gledam šizofreno i na foks lajfu i u sopstvenoj režiji, vrti mi se u glavi... al vredi.

Link to comment
inače, uskoro će mi trebati stručna pomoć - odvikavanje od serija - sad već ne mogu da izbrojim šta sve gledam, dobro stižem na posao (sve kasnije).
Kakva pomoć, kakvi bakrači. Ovo je valjda mesto na kome mi zavisnici možemo da se opustimo. <_< Dolazak na vreme bilo gde je ionako precenjena kategorija.Ja sam inače negde oko nove godine izbrojao da pratim 14 serija, a da gledam još poneku staru iz prošlosti. Onda sam shvatio da je brojanje u direktnoj suprotnosti sa uživanjem pa sam batalio.
Link to comment

džaba, odo sad da prebrojim...15 aktivno, još bar 4 na čekanju (saću svaki dan), od toga dve završene. joj.nego on topic, jedna od retko idiotskih stvari koja me je do suza dovela (čitajući, pošto nisam još stigla dotle sa serijom) je da je čarli rezultat neuspelog abortusa :lol:

Link to comment

ma gde je puno 15 komada?! try 25-30! pola je uvek na pauzi, neke su mini-serije... eto, always sunny ima pauzu između poslednje i naredne sezone 10 meseci.

Link to comment

frenk: there is nothing more threatening to a man than a girl who's smart and good looking. let's pretend you're both. +ima li kraja denisovoj narcisoidnosti? majko rodjena :lol:joj!1992927137_5243b955ef.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...