Jump to content
IGNORED

it's always sunny in philadelphia


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Josh jedna dobra epizoda. Da nije bilo one Frank's Brother, ova sezona bi se opasno priblizila trecoj, koja je po meni najbolja.Dennis i njegovo objasnjavanje silovanja :lol:Imao sam osjecaj da su se ona dva glumca sto su igrali policajce [od kojih je jedan drugar iz Homelanda!] jedva suzdrzavali da ne puknu od smijeha :D

Link to comment

Sjajna epizoda, esp. Frank i "virus video" :lol::Hail: Inace onoga visokog procelavog policajca igra David Marciano koji je isto igrao policajca u The Shield (Billings). A bakuta sa slogiranim muzem koja otvara sve lazne Facebook profile je bila prostitutka iz Borata koju je on na kraju ozenio :lol:

Edited by WTF
Link to comment
danny-devito-in-its-always-sunny-in-philadelphia-2.jpg
Nobody's thinking. Everybody's just talking over each other with one idiotic idea after another until finally we find ourselves in a situation where we've broken into somebody's house and the homeowner is home. I'm sick of it, Dee. We've got to examine our process
:Hail:Kakvi carevi. Skoro savrsena sezona Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Citava sezona je razbila, ali mi je ovo dvodjelno finale slabije. Skoro da su sve izvukli sa Charlijevim govorom i dance rutinom :lol:

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Da, finale je slabije, ali se ne bi bas slozio da je sezona razbila. Nekako likovi stagniraju, neke njihove opicene reakcije su potpuno ocekivane, pa zbog toga i ono sto je nekad bilo smesno sad bas i nije toliko.

Link to comment

Meni je ova sezona najbolja nakon trece. Osim one Frank's Brother, nijedna epizoda mi nije bila losa. A njihovo ludilo je josh vise uznapredovalo [pogotovo Dennisovo].

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...