Jump to content
IGNORED

it's always sunny in philadelphia


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

Meni je prva nesto bolja, ali i ova je carska. Debljanje je najbolji potez koji je Rob McElhenney mogao da napravi :DOsim po njegovo zdravlje, ali to je manje bitno. Da je svih 20 minuta samo Fat Mac na ekranu, u ovim kosuljama sto sad nosi, bila bi odlicna epizoda :lol:

Link to comment

48098_story__fatmac2.jpgrob-mcelhenney-mac-from-its-always-sunny-got-fat-25865-1308930892-19.jpg

Ove u kosuljama su mi jos bolje. U njima izgleda kao da pokusava da sakrije koliko je debeo, ali ne uspjeva :DCarski mi je sto je ubjedjen da je u dobroj formi. As someone who strives to keep themselves as a perfect physical specimen, shortcuts disgust me.:lol:
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Prosla epizoda [Frank's Brother], iako zabavna na svoj nacin, vjerovatno jedna od slabijih uopste. Potpuno atipicna, kao da je neka druga serija u pitanju. Ali bilo je ok momenata, samo pojavljivanje Lt Danielsa kroz razne periode je odlicno :DAli zato ova jucerasnja epizoda - odlicna! Cudi me da ranije nisu uradili epizodu sa vremenskom nepogodom. Carski mi je i uvijek kad hintuju na Dennisovu izopacenost :lol:

Link to comment

Серија разбија. Она епизода кад Де Вито узме ЛСД ми натерала сузе на очи, свега миEdit: LSD :)

Edited by Phil
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...