Jump to content
IGNORED

poslepraznično dijetetisanje


mammy two shoes

Recommended Posts

de bi mi islo,ja ne bih mogla davljeniku uze da prodam..a i jel vidis da me niko ne slusa..samo pizdim bzvze u prazno

nego mi zao da budu gladni a nista ne smrsaju pa se jos plus pored svega i razbole,namuce....zao mi pa reko da pomognem al niko ne slusa :(

 

Pa ne znam, za početak pođi od toga da je svaki organizam individualna priča, i da ne prija svakom isto. Ja sad opušteno mogu da krenem da te ubeđujem u ono što je meni dokazano najviše prijalo.

 

Postoji samo par opštih smernica koje važe za sve, a tiču se neprežderavanja, uobročenosti i izbegavanja džanka. Sve ostalo je individualno.

Link to comment
  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    39

  • ivy

    28

  • ljakse

    21

  • mammy two shoes

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

da a bas cudno da su i ove preporuke individualne..kao nisu opste preporuke low fat,integralni hlebovi,zabranjeno sve masno,puter nikako,svinjsko meso kao djavo od krsta..individualno maj as..a o 1250kal na dan necu ni da pocinjem..nema tu nista individualno

ali ja sam to sve vec znala samo nemam pojma zasto mi je trebalo da se ponovo iznerviram...

 

ali dobro,necu se vise javljati na ovu temu..

Edited by ivy
Link to comment

a oni ne znaju da unos kalorija nema NIKAKVE veze sa gojenjem ili mrsavljenjem nego je bitna VRSTA hrane iz koje dolaze te kalorije.. :)

 

Tako ja svaki dan za uzinu ispecem pola krave na kanti masti, al bole me kurac jer ne jedem leba.

Link to comment

eto vidis koliko pogresnu sliku imas..pritisak,holesterol i masna jetra se dobijaju od secera,testa i hleba...eno npr dudi spao holesterol u krvi na lchf..

 

al kao sto rekoh,dobro...javi koliko si gladna za nekoliko dana.. :fantom:

meni mindedj..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...