Jump to content
IGNORED

poslepraznično dijetetisanje


mammy two shoes

Recommended Posts

Напредује, одлично. Хвала на питању. Имао сам један мали плато, цирка месец дана, али сад је опет кренуо лед низ Дунаво. Тотална трансформација на помолу за још неколико месеци, иншалах.Занимљиво ми је како колеге на послу (сви мушки) примећују да је нешто другачије, али не знају шта. Према искуству моје Џени Крејг консултанткиње, то је врло раширена појава (и код жена): људи виде да се нешто променило, да особа изгледа боље, али не знају тачно зашто; не примећују ситницу каква је нпр. одсуство 15 кг сала. На крају су, у мом случају, закључили да сам се подмладио зато што сам се ошишао. :D
cestitke za napredak.neki ljudi kad oslabe dosta, oni nekako ufitilje, sto bi se reklo propadnu. ili je bar takva percepcija okoline. kad se u mrsavljenju nadje prava mera, onda je i utisak okoline dugaciji- telo i lice ne deluju napaceni, pokretljivost je laksa, raspolozenje je bolje, a to je sve ono sto asocira na mladost.
Link to comment
  • Replies 435
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    39

  • ivy

    28

  • ljakse

    21

  • mammy two shoes

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

indy bravo i drz se, uvijek me obraduju uspješne promjene u životnim stilovima. i mene ceka epska borba, nakon prestanka pusenja dobila 8 kg s tendecijom daljeg rasta. izgleda da je samo nebo granica  <_<

Link to comment
  • 6 months later...

Uvod u poslepraznično dijetitisanje.Počela sezona, dve slave danas. Na prvoj sarme (!) na dvadeset i nešto stepeni, a uveče, na drugoj, brdo ispečenih nevinih životinja.

Link to comment
Uvod u poslepraznično dijetitisanje.Počela sezona, dve slave danas. Na prvoj sarme (!) na dvadeset i nešto stepeni, a uveče, na drugoj, brdo ispečenih nevinih životinja.
hehe, ova faza dijete i jeste najbolja.
Link to comment
  • 1 month later...

Indy, kako si uspeo da smrsas i da pijes vino u isto vreme.Ja imam katastrofalnu situaciju da ne postoji nacin da odrzavam tezinu u uslovima uobicajenog bg socijalnog zivota, sto ce reci malo burniji vikendi (cet-ned) i relativno miran ostatak nedelje, ajd da kazemo prosek 3 flase vina nedeljno. hrana pritom uopste ne utice, kada ne pijem cak idem blago dole.

Link to comment

Sudeci po tvom pisanju na forumu, gazzimire, stvarno mislim da ti nije lako. Moja situacija je mnogo jednostavnija, no life, etc.Za vino, "tajna" je u konverziji. Recimo, 1 kruska ==> 1 casa vina. Tako da se ostane tu negde sa kalorijama. Pivo racunam kao salatu/cerealiju, a vino kao voce. To garantuje i 1 zdravu ishranu, baziranu na vocu i povrcu.

Link to comment

jao, to brojanje mi je najsmornija stvar. zato je radina tortura keva. svaki drugi dan ti robovi donesu kutijice sa hranom. dnevno - 1 slatka i 1 slana. sve ostalo iskljucis iz zivota sem vode i hladnih cajeva. as simple as that. za idiote - plus sljaka ko ludo.

Link to comment

misim da sam u poslednja nekoliko dana ponjupala sve ukupno pola cele torte... + ostala mlogobrojna hrana sto po kuchama sto po restoranima... tako da --> :isuse: na redu je "zabranjeto voche" in da first place;71126478.jpg

Link to comment
  • 4 months later...

hm, ne znam da li je to rezultat rasipanja informacija na temu po raznoraznim topicima, ali ovde nista od post-prvomajske asanacije terena.sa laganim smanjenjem tempa obzderavanja 1/3kg je vec otisao, valjda ce i ostala 2 njegovim putem kad se iscrpu rezerve poslastica. mada moram reci da sam dotakla dno, sto ukljucuje i otvaranje jedne fijoke na poslu kad niko ne gleda i mljackanje strudle s glavom ispod stola. sta reci...

Link to comment
  • 9 months later...

upravo smazah dva mala kornišona /manje od 3 kcal/ uz tanjir čorbastog pasulja sa rebarcima i komadeškom starinskog belog hleba iz furune.

Link to comment

ih, pa krastavac je idealna hrana za dijetu-cista voda. u tursiji ona voda ne nosi nikakve kalorije, tako da ukupna kolicina kcal ostaje tu negde ista kao kad je u svezem stanju. sledeci je paradajz sa 14kcal, ako se dobro secam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...