Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Men's fashion

Featured Replies

Za cipele preporučujem da baciš pogled i na Fashion&Friends sajt i zabodeš neke kvalitetnije klasične (crne svakako), to je nešto što treba uvek imati za formalne prilike. Bacih pogled npr. za 7-9 hilj imaju neke Hilfiger i Hugo klasične crne, ali upitne su dostupne veličine, vrv poslednji komadi. Boss već 17-19 hilj… Itd, više para - bolji izbor.

Verovatno će sledećeg vikenda biti dodatni popusti zbog fuckin 14.02. ako možeš da čekaš, ali bih ti preporučio akciju pre toga ne bi li ulovio veličinu ako nadješ nešto da ti odgovara, dodatnih 10% neće puno da te izvuče.

fantom

  • Replies 1.4k
  • Views 160.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Isti Vesic  

  • nema veze sa trenutnom modom. par bitnih stvari: - nije namenjeno držanju kravate, smišljeno je za igrače polo-a, da im kragne ne lepršaju na vetru i ne smetaju - uvek se zakopčavaju

  • Dodao bih još da se prilikom skidanja košulje ta dugmad na kragni ne moraju otkopčavati. 

Posted Images

jeste, f&f na kraju sezone spusti cijene znacajno vise nego domaci, a po imenu kvazitalijanski brendovi. sad su na 50-60%, ne bih se nadala dodatnom snizenju ako je broj osjetljiv.

F&F je super, nekoliko farmerki i pantalona sam uzeo tamo po znatno nižim cenama nego što inače koštaju.

-1 na ff

propao mi je vaučer jer za godinu dana nisam uspeo da pronađem išta što mi se imalo sviđa

poslednji put sam bio spreman da uzmem bukvalno bilo šta

i nisam uspeo da pronađem

e

u jednom od tih obilazaka sam. ideo 1 mimu karadžića. komotno bi mogao da im bude brend ambasador

Edited by kud u maglu Simoviću

Kako bre

Ako ništa drugo, imaju farmerke i pantalone sa džepovima koje svako može da nosi

13 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

-1 na ff

propao mi je vaučer jer za godinu dana nisam uspeo da pronađem išta što mi se imalo sviđa

poslednji put sam bio spreman da uzmem bukvalno bilo šta

i nisam uspeo da pronađem

e

u jednom od tih obilazaka sam. ideo 1 mimu karadžića. komotno bi mogao da im bude brend ambasador

jeste, puni su sns-ovskih brendova al sto se mene tice hilfiger, replay i scotch&soda su ok. i levis, isto je njihov.

Edited by morgana

OK, za cipele mi je jasno, gde se sada kupuju odela?

Ono ,ne daju mi se silni novci a i planiram da smršam koliko već sledeće godine, ove je već kasno... fantom

Konstantin, Rancco, Martini Vesto, Galileo, Milimetar... U tim radnjama imaš za od 150 do 800+ evra. Milimetar je najskuplji, ali ti rade po meri, Rancco je solidno skup, ali imaju odličan izbor, ostali su jeftiniji a nije ni izbor loš.

Edited by napadaj

1 minute ago, morgana said:

jeste, puni su sns-ovskih brendova al sto se mene tice hilfiger, replay i maison scotch su ok

volim hilfiger, al bukvalno nisam uspeo da pronađem klasik crnu majicu sa minimalnim logom

replay je za mlađe srednjoškolce, bar što se muške mode tiče

f&f hejtujem na max zbog 💶

Just now, kud u maglu Simoviću said:

volim hilfiger, al bukvalno nisam uspeo da pronađem klasik crnu majicu sa minimalnim logom

replay je za mlađe srednjoškolce, bar što se muške mode tiče

f&f hejtujem na max zbog 💶

volim replay farmerke i zimske cipele, majice i sl ni ne gledam. ljetnu obucu takodje zaobidjem.

i office je presao na sns estetiku, remiks, ma vecina tih multibrend prodavnica, tacno mima karadzic.

Edited by morgana

I ja nosim Replay farmerke i pantalone sa džepovima, a imam i dva jednobojna duksa sa malim R napred. Ništa od toga nije za srednjoškolce.

1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

volim hilfiger, al bukvalno nisam uspeo da pronađem klasik crnu majicu sa minimalnim logom

replay je za mlađe srednjoškolce, bar što se muške mode tiče

f&f hejtujem na max zbog 💶

Replay mislim da u današnje vreme ne nosi niko ispod 30 god, ako ne i 40 lolol Ja se i dalje kunem u njihove farke, probao tokom godina sve živo i na kraju uvek završim sa njima, i tako jedno 10-15 godina unazad. Imaš i Levis ako tražiš baš klasiku, al opet ista firma jbg.

imam 2x501, 2x ovs, jedne hilfiger i neke letnje msm navigare

što se njih tiče jednostavan sam, moraju da budu ravne, neiscepane/neprirodno izbeljene i naravno nikakvi amblemi i prišivke

izbor se mahom svede na 501

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.