Jump to content
IGNORED

Svet


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

56 minutes ago, Tutankamon said:

Da se ogradim, ne osuđujem nikog, čovek je čovek, turio sam samo kao zanimljivost...nemam pojma ni da li je istina...

 

nije, naravno. demantovano...

  • Hvala 1
Link to comment

Mislim da mi je @Lord Protector(ex slow :D) pomenuo indijskog ministra spoljnih poslova kao najozbiljnijeg svetskog političara trenutno.

 

Upravo je i Stanko Crnobrnja nešto slično rekao.

Edited by Milošica
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, vememah said:

Šta vi mislite o slobodnoj prodaji beba, tj. "slobodnom tržištu usvajanja", kako je Milei to sročio prošle godine?

 

 

 

 

Svako slobodno trzishte je najbolje trzishte. Jer ce da se samoregulishe. Na najbolji nachin podrazumeva se, jer je slobodno.

Link to comment
On 22. 11. 2023. at 11:41, vememah said:

Šta vi mislite o slobodnoj prodaji beba, tj. "slobodnom tržištu usvajanja", kako je Milei to sročio prošle godine?

 

 

 

 

Kad je to bilo u SFR Jugoslaviji. Ovaj nije bio ni rođen.

Link to comment

Bukele je nestandardni populista, kako sam vec pisao.

 

Ismejao Petra kao "placljivca" jer je ovaj kukao zbog pobede Mileia, a onda mi iskoci ovo na tviteru sto bi Dobrica odmah potpisao.

 

 

Link to comment

OVo se mora iskoreniti... juče! 

Ko bira ove degenerike mamu im izopacenu! Koliki retard moras da budes?!?! Ne razumem....ne razumem. Niko, apsolutno niko nema pravo na oduzimanje/ogranicavanje nasih sloboda govora, religije, kretanja....

 

 

 

Edited by mustang
  • +1 1
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
17 minutes ago, mustang said:

Niko, apsolutno niko nema pravo na oduzimanje/ogranicavanje nasih sloboda govora, religije, kretanja....

 

ladno je prvo stavila i slobodu "tela", a onda se setila i obrisala :isuse:

 

pakao

  • Haha 4
Link to comment
×
×
  • Create New...