Jump to content
IGNORED

islamski ekstremizam


wall

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    373

  • Hella

    361

  • Indy

    217

  • kim_philby

    205

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako se nas narod uzivi i pokondiri kad ode u beli svet, pa to je cudo jedno. :lolol:  Pre nekih dva meseca u busu slusam nekog "Svedjanina" kako se zali da su se u Svedskoj namnozili raznorazni braon ljudi i ostali cigani i kako "ne mozes Svedjanina nigde da vidis". A mislim se da  mu kazem, "a sta si ti, slinavce skrbavi, sa kojim pravom to pricas i kome ti trebas tamo", nego ajde, nisam hteo da se svadjam...

Edited by IndridCold
Link to comment

Kategorizacija imigranata u Evropi je zanimljiv fenomen, koji se značajno menjao u poslednjih 25 godina. Od najgorih, Srbi su postali vrlo poželjni imigranti, makar u percepciji zapadnoevropskih domaćina.

Link to comment

Kategorizacija imigranata u Evropi je zanimljiv fenomen, koji se značajno menjao u poslednjih 25 godina. Od najgorih, Srbi su postali vrlo poželjni imigranti, makar u percepciji zapadnoevropskih domaćina.

 

hajd i nesto dobro od ovog picvajza po srbe, narocito one mlade koji bi da emigriraju u zapadnu evropu

Link to comment

hajd i nesto dobro od ovog picvajza po srbe, narocito one mlade koji bi da emigriraju u zapadnu evropu

 

ali zapadni kalifat više nije toliko poželjna destinacija kao nekada jer je ruinirana gomilanjem nepismenih ptsp olupina iz trećeg sveta

 

i zato ko hoće user friendly metalik alfagiga biturbo 2000 16v gtlx 4x4 srpske emigrante moraće da im uveća plate za 500% u odnosu na ostalu buraniju i skrati rok za prijem u državljanstvo na nedelju dana i pomeri starosnu granicu na 150 godina tako da i pontijak može da se ufura  :fantom:

Link to comment

ali zapadni kalifat više nije toliko poželjna destinacija kao nekada jer je ruinirana gomilanjem nepismenih ptsp olupina iz trećeg sveta

 

i zato ko hoće user friendly metalik alfagiga biturbo 2000 16v gtlx 4x4 srpske emigrante moraće da im uveća plate za 500% u odnosu na ostalu buraniju i skrati rok za prijem u državljanstvo na nedelju dana i pomeri starosnu granicu na 150 godina tako da i pontijak može da se ufura  :fantom:

 

 

:lolol:

 

ma neka, hvala, proslo je moje vreme a i da odem savatavale bi me tamosnje policije misleci da sam neki arapin, rom ili tako neki i to samo na osnovu izgleda i pigmentacije pa jos kada vide u dokumentima da sam rodjen u italiji eto osnovane sumnje, matori dzihadista rodjen u evropi, takvi su najgori

Edited by Pontijak
Link to comment

Краљ Јордана Абдулах

 

  • The Turkish president, Recep Tayyip Erdo?an, “believes in a radical Islamic solution to the problems in the region” and the “fact that terrorists are going to Europe is part of Turkish policy, and Turkey keeps getting a slap on the hand, but they get off the hook”.
  • Intelligence agencies want to keep terrorist websites “open so they can use them to track extremists” and Google had told the Jordanian monarch “they have 500 people working on this”.
  • Israel “looks the other way” at the al-Qaida affiliate Jabhat al-Nusra on its border with Syria because “they regard them as an opposition to Hezbollah”.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...