Jump to content
IGNORED

Thailand


Yoyogi

Recommended Posts

to se desava na Patong beach-u koji je posle Pataje top centar za prostituciju
Eh, o tome bih mogao da napisem knjigu.Catastrophical misconceptions.Jedna od mojih koleginica (vrlo atraktivna) se je popela na stage (Tilac bar, Soi Cowoboy) u zelji da pokaze Thai go-go dancers how to dance. Ispala je smesna.Te su zenske seljanke, seljancure.Mnogi koji su ih "bar fine" + izveli ih iz go-go bara u svoju hotelsku sobu (za noc) su se posle zalili. Rekle su im "pitaj mamu da ti ga popusi".Kao i uvek, u Aziji, ima drugih uglova da se stvar vidi.
Link to comment
  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Yoyogi

    97

  • korindjar

    45

  • palikaris

    7

  • denise

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da, poznato je da vecina zena koja je radila u Soi Cowboyu i Patpongu na kraju svoj himen zavesta za teglu medicinskog fakulteta.

Edited by Hustler
Link to comment
Da, poznato je da vecina zena koja je radila u Soi Cowboy na kraju svoj himen zavesta za teglu medicinskog fakulteta.
Imas neku sliku? Ili je to "nesto poznato"?
Link to comment
Da, poznato je da vecina zena koja je radila u Soi Cowboyu i Patpongu na kraju svoj himen zavesta za teglu medicinskog fakulteta.
Trebao bi da budes oprezniji kad pises o svojim iskustvima iz Thai, koja nemas ili su nistavna ili potpuno pogresna.Ako si i bio u Thai, uzivaj u svojoj delusion i zayebi nas koji imamo initimate knowledge, ostavi nas da tavorimo u mraku. Edited by Yoyogi
Link to comment

:D vidim da ovo nisi najbolje primio. Kako bilo, meni nije do rasprave na taj nacin ili da raspravljam o razlozima zbog kojih pricas o velikom ponosu i pristojnosti prostitutki, pa cu se i povuci dok ne dodje neko novo smisleno pitanje na red.

Link to comment
:D vidim da ovo nisi najbolje primio. Kako bilo, meni nije do rasprave na taj nacin ili da raspravljam o razlozima zbog kojih pricas o velikom ponosu i pristojnosti prostitutki, pa cu se i povuci dok ne dodje neko novo smisleno pitanje na red.
Tako je batke, samo ako ti se nekad svidja, dodji u Thai. Edited by Larko
Link to comment

Lonely Planet: ne kazem da nema podataka ali kad dodje do savetovanja kako postupati, potpuno su u krivu.Na jednom mestu kaze, kada te neko "wai", treba da uzvratis.(Wai je sake sastavljene kao za molitvu u visini nosa)Tako, na samom pocetku puta za Tajland, stranci udju u avion Thai Airways gde ih stjuardese pozdrave sa "wai". Oni uzvrate.I naprave dupe od sebe nakon samo jednog koraka u pravcu Tajlanda.Servisnom osoblju (konobari, prodavci, stjuardese, recepcioneri..) se "wai" ne uzvraca. Niti deci.Eto, jedna tako osnovna stvar koju Lonely Planet nije nikada shvatio i prestampava tu glupost iz izdanja u izdanje.Kao sto Eskimi razlikuju 12 belih boja, tako i Thai vide isto toliko wai tehnika. Vrlo se precizno zna , sa pola cm preciznosti, visina gde se jagodice kaziprstiju nalaze kada se nekoga "wai". Pogresno uradjen wai moze da potceni ili preceni (u smislu narugivanja) onoga kome je namenjen.Na pojavu slike ili licnosti Kralja ili Kraljice, wai je u visini vrha cela.Stranci wai uzvracaju nepravilno i toliko je smesno da je efekat otprilike kao kad bi na wai odgovorili vojnickim pozdravom u stavu mirno.Kako onda odgovoriti na wai? Osmeh i klimnuti glavom.Prvi wai sa google je ovde:

post-555-1200280298.jpg

Edited by Yoyogi
Link to comment

Tuk Tuk.Uobicajeno vozilo u Aziji mada je daleko od nacionalnog.Za tuktuk vaze 2 pravila:1. Ne zelis da budes u njemu2. Ako si u njemu, treba da budes van sto je pre moguceVozaci su razbojnici i cene su (za paklenu voznju u nestabilnom triciklu, direktno udisanje izduvnih gasova ostalih vozila) po 5-20 puta vece nego u klimatizovanom taksiju sa taksimetrom.Uobicajena je stvar (cak je i cudno ako se ne desi) da vozaci navlace putnike na gluposti "government sponsored gem sale", imaju kataloge "massage parlors" i svakakve price da izvuku pare.Narocito vole, kad im se kaze odrediste - ako je to Grand Palace ili tako nesto - da kazu "to je danas zatvoreno, nego, imam ja nesto drugo interesantno za vas..."One kamiondzije na Dunav stanici, ako se jos tamo okupljaju, pojam su moralnog integriteta i iskrenosti poredjeni sa tuk-tuk gadovima.

post-555-1200296454.jpg

Link to comment
Tuk Tuk.Uobicajeno vozilo u Aziji mada je daleko od nacionalnog.Za tuktuk vaze 2 pravila:1. Ne zelis da budes u njemu2. Ako si u njemu, treba da budes van sto je pre moguceVozaci su razbojnici i cene su (za paklenu voznju u nestabilnom triciklu, direktno udisanje izduvnih gasova ostalih vozila) po 5-20 puta vece nego u klimatizovanom taksiju sa taksimetrom.Uobicajena je stvar (cak je i cudno ako se ne desi) da vozaci navlace putnike na gluposti "government sponsored gem sale", imaju kataloge "massage parlors" i svakakve price da izvuku pare.Narocito vole, kad im se kaze odrediste - ako je to Grand Palace ili tako nesto - da kazu "to je danas zatvoreno, nego, imam ja nesto drugo interesantno za vas..."One kamiondzije na Dunav stanici, ako se jos tamo okupljaju, pojam su moralnog integriteta i iskrenosti poredjeni sa tuk-tuk gadovima.
nemoj tako, tuk-tuk, rikse i sl. su turisticka atrakcija za ljude koji zive u evropi, mislim da treba probati. ako si naivan naravno da ce te zavrnuti gde stignu, posebno u tom delu sveta. ne znam za ostatak tajlanda, ali u bkk je taxi jeftin i bezbedan, pa ako se plati malo vise nije strasno. moje osnovno pravilou tom delu sveta je dogovoriti sve precizno do kretanja, a ako vozac ipak proba nesto vise da uzme (sto je veoma moguce), das mu koliko je dogovoreno i izadjes. pravi problemi mogu da nastupe u gradovima kao sto su moskva npr. gde se vecina gostiju prati do "taxija", kako bi se upadljivo pogledao reg.broj automobila u slucaju da se gost ne javi po dolasku. ovo vazi za vecinu ljudi koji zive u moskvi, da ne govorim o ljudima koji su turisti.
Link to comment
pravi problemi mogu da nastupe u gradovima kao sto su moskva npr. gde se vecina gostiju prati do "taxija", kako bi se upadljivo pogledao reg.broj automobila u slucaju da se gost ne javi po dolasku. ovo vazi za vecinu ljudi koji zive u moskvi, da ne govorim o ljudima koji su turisti.
A sto ti lepo ne otvoris topic "Moskva" u ovom podforumu?
Link to comment
mozda u februaru, moram prvo da putujem tamo :P
Pa kad vec postujes na Tajlandu, pozivaju ce se na Moskvu, onda mozes da pises i o Kinsasi. Ili o bilo kome mestu gde nisi bio. Ubodi neko mesto, svejedno, samo pisi.
Link to comment
Pa kad vec postujes na Tajlandu, pozivaju ce se na Moskvu, onda mozes da pises i o Kinsasi. Ili o bilo kome mestu gde nisi bio. Ubodi neko mesto, svejedno, samo pisi.
bio sam u bangkoku, zato sam i napisao da ne znam kako je u drugim mestima. pusti ljude da se vozaju, mada se meni vise svidja u kini, ali ne smem ovde da pisem o tome
Link to comment

Thai klopa.Mogu da postujem na stotine slika ali to malo vredi.Ima nesto sto se zove "toilet halucinations". To se desi onima koji hoce za jedan dan u Thai da "go native, eat what locals eat". Bekpekeri su prvi koji do smrti (a i posle) cuvaju tajnu kako su se u Thai usrali u gace, u poodmaklim godinama.Kad ih uhvati sracka, haluciniraju toalet papir kad se strce u javne WC-e gde toalet paira nema. Ima aparat da se kupi, 2 baht (kao petoparac, samo dva) i ko ih ima kad im zatreba?I ako ih ima, onda su masine (dispensers) pokvarene.Zato, dragi moji, kad ste u Thai, McDonalds i budite bezbedni. Thai klopa, koliko god da je ukusna i zacinjena - samo kad znas da si u sobi ili blizu WC taj dan.Ja Thai klopu jedem samo za veceru, ili kad znam da sam kod kuce ceo dan ili bar narednih 5-6 sati.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...