Jump to content
IGNORED

Thailand


Yoyogi

Recommended Posts

Potpuno netacno da se deca salju. Sama odu da rade pa kad pare pocnu da stizu, porodica ne pita kako su pare zaradjene.
ajde kad ti tako odsecno kazes. emancipovane zaista te thai zene, vec sa 12 god. same odluce da ce da peku zanat najstariji.a i roditelji su cool, ne mesaju im se u izbor.
Link to comment
  • Replies 222
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Yoyogi

    97

  • korindjar

    45

  • palikaris

    7

  • denise

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

ajde kad ti tako odsecno kazes. emancipovane zaista te thai zene, vec sa 12 god. same odluce da ce da peku zanat najstariji.a i roditelji su cool, ne mesaju im se u izbor.
Nije da se ne desava ali je to i tamo vest za novine, nije svakodnevnica prema kojoj su ravnodusni.Ako pridjes nekoj vecoj gradjevini, videces da je 50-70% fizikalaca - zenskog pola. Cak i na izgradnji puteva.Evo, vracaju se sa (ili ih vracaju) posla, Pattaya, gradiliste View Talay 4:j-radnicki1.jpgEvo jos jedne. Cak i ove "lopate", malo nasminkane (a mozda i ne) i bolje odevene mogle bi negde da budu modeli. A opet, iz Isaana su otisle da crnce na gradiliste, ne u sex industry.workers.jpgStudenti na Univerzitetima su 60-70% devojke. Nemam ovde sliku, kad se vratim na kucni PC postovacu sliku studenata. Edited by Yoyogi
Link to comment

Bangkok...sa 10 miliona stanovnika je i dalje najvece malo mesto na svetu.60% stanovnistva Tajlanda nikad nije culo da se BKK zove BKK, to je za strani svet. Za njih je to Khrung Thep = "City of Angels".bkk1.jpg

Link to comment
ajde kad ti tako odsecno kazes. emancipovane zaista te thai zene, vec sa 12 god. same odluce da ce da peku zanat najstariji.a i roditelji su cool, ne mesaju im se u izbor.
Isto vazi i za decake, a sve u zavisnosti da li porodica ima vishe decaka ili devojcica zaslanje na gradjevinske radove u Pataju, na primer..Lep pozdrav
Link to comment
Isto vazi i za decake, a sve u zavisnosti da li porodica ima vishe decaka ili devojcica zaslanje na gradjevinske radove u Pataju, na primer..Lep pozdrav
Uhh, ovo je sjajno. Tacno ilustruje dokle neznanje i miskoncepcije idu.Isis, nisam mogao da nadjem kako da kazem dokle nepoznavanje zemlje i odnosa u njoj mogu da dopru. Gornji post to naglasava, kao karikatura.
Link to comment

uopste ne vidim kako ti na moj post mozes zalepiti istu etiketu kao sto si na Tejin.ja u njemu nisam iznela svoje misljenje (obrati paznju), vec prenela komentar osobe koja je na tailandu rodjena i zivela najveci deo svog zivota. ako to mozes etiketirati malogradjanskim neznanjem zasnovanim na dubokom nepoznavanju neke zemlje i najobicnijim miskoncepcijama, onda problem postoji, ali ne na mojoj strani.

Link to comment

Da se jevtino letuje, ko moze da izdrzi u jednom mesti nedelju dana, Koh Chang. To je od BKK prema Cambodia, blizu Trat. BKK Airways ima 2 leta dnevno za tamo.chang1.jpgRaj za backpackere (mada ima i drugih kategorija smestaja).kohchang6.JPGJeste da malo lici na onaj haos iz Apokalipse ali izgleda da gostima to ne smeta:kohchang5.JPGPazi ovaj setting na samoj plazi. Jastuci, niski stolovi, ozvucenje velicine sifonjera. Celu noc.ks3.jpgNije ni cudo da se posle spava do 4-5 popodne. Vidi ovu zensku, spava, mora da joj pred ocima jos pucketaju mehurovi od prosle noci i urnebesne zurke:kohchang4.JPG

Link to comment
uopste ne vidim kako ti na moj post mozes zalepiti istu etiketu kao sto si na Tejin.ja u njemu nisam iznela svoje misljenje (obrati paznju), vec prenela komentar osobe koja je na tailandu rodjena i zivela najveci deo svog zivota. ako to mozes etiketirati malogradjanskim neznanjem zasnovanim na dubokom nepoznavanju neke zemlje i najobicnijim miskoncepcijama, onda problem postoji, ali ne na mojoj strani.
Ajde da mi zayebemo sve to. Nema veze.
Link to comment
Slicno misljenje, samo sto je njeno potpuno unapred pripremljeno i zatvoreno za probu i testiranje.
Sada si draga Isis valjda i sve razumela..Ja bila par puta u predmetnoj zemlji ( Pataja incl.ali mi to nije bio cilj i svrha puta, nego vishe kolateralna steta).Aziju jako volim (naravno sa sve ljudima) ,zanimaju me samo lepe stvari (religije,istorija,kultura,arhitektura,atmosfera,usput i klopa),ali imam ochi i ushi pa ako yoyogi dozvoli mogucnost ,vidim i ruznu stranu na primer tajlandskog drustva.Lep pozdrav
Link to comment
Sada si draga Isis valjda i sve razumela..Ja bila par puta u predmetnoj zemlji ( Pataja incl.ali mi to nije bio cilj i svrha puta, nego vishe kolateralna steta).Aziju jako volim (naravno sa sve ljudima) ,zanimaju me samo lepe stvari (religije,istorija,kultura,arhitektura,atmosfera,usput i klopa),ali imam ochi i ushi pa ako yoyogi dozvoli mogucnost ,vidim i ruznu stranu na primer tajlandskog drustva.Lep pozdrav
Tejo, kao sto vec rekoh, zayebimo ovo, ja razumem ruzne strane Thai drustva bolje nego iko na forumu, "a bogami i sire". Ako do toga dodje, ima da te zaspe lavina ruznih stvari koje mogu da iznesem. Ko to hoce da zna?Nije da Tajland ni iz cega uziva reputaciju koju ima ali su to stvari vidljive samo tamo gde stranci dolaze i to Thai naciju jako boli.Ako si citala ceo topik, mogla si da vidis sta je Maltese, nas mlad i lep student, rekao : "Thai zenske su teske". To sto je on video je Thai mainstream.Ajde, lep pozdrav i izvinjavam se ako sam na tvoj doprinos topiku reagovao prebrzo a i ti bi trebala da uvazis intimno poznavanje Tajlanda sa moje strane.Edit: nisam video Indiyev post, pisali smo u isto vreme. Edited by Yoyogi
Link to comment
Ajde, lep pozdrav i izvinjavam se ako sam na tvoj doprinos topiku reagovao prebrzo a i ti bi trebala da uvazis intimno poznavanje Tajlanda sa moje strane.Edit: nisam video Indiyev post, pisali smo u isto vreme.
Znam da poznajesh Tajland bolje nego Nipon :D U pravu si.. Ovo je PDF putovanja , a ne socijala u trecem svetu.. wink.gif Aj, sada ja pishem malo o Burmi i Nepalu, al se mora opsetim sta i kako je bilo..Lep pozdrav
Link to comment

Isaan...severno istocna provincija Tajlanda. Uglavnom malo plodna zemlja, featurless.Kada je lep, izgleda kao ovo:Pic7.jpgKhon Khaen, ova trudna zena u Zapadnim terminima radi ono sto se kaze "tie yellow ribbon around old oak tree". Za zdrav porod?Pic2.jpgIsaan je uvek bio mesavina Lao & Khmer. Cak je i jezik drugaciji od mainstream Thai.Ove dve devojcice, ne samo da nisu sestre, nego su i razlicite rase. Jedna je Lao, druga je Khmer. Nikome to ne smeta, niti ikoga zanima, niti one to znaju:Pic37.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...