August 9, 2025Aug 9 Na koznoj zulu narukvici .Kruna se zavrce,svetli vec u polumraku.Lepsi dosta uzivo nego na slici bez moje dlakave ruke i baby sala.
August 10, 2025Aug 10 On 8. 8. 2025. at 14:26, zorglub said:@Guuundogan Spomenuo si sakura sajt, da li si kupovao već preko njih, ili...? Pošto mi je ovo na drool listi otkako je čovek izbacio video:Ja sam jedan sat kupio preko njih, bilo sve ok, naravno mora sam da platim sve do poslednjeg dinara taksi i ostalog
August 10, 2025Aug 10 @Time Crisis Jel' se sećaš možda koliko te izašla carina i porez u odnosu na cenu sata? Edip: I poštarina? Edited August 10, 2025Aug 10 by zorglub
August 10, 2025Aug 10 9 minutes ago, zorglub said:@Time Crisis Jel' se sećaš možda koliko te izašla carina i porez u odnosu na cenu sata? Edip: I poštarina?Ovo je bilo za sat koji sam uzeo pre neki mesec (ovog puta nije Sakura, ali slična lokacija):FedEx usluga carinjenja iznosi 5520,00 RSD. Ostatak troškova koje možete očekivati pored 5520 RSD, su carina i PDV. U totalu možete očekivati carinu i PDV 30% od ukupne placene vrednosti pošiljke + 5520RSD našu uslugu carinjenja
August 10, 2025Aug 10 Da, pričao mi ortak da za te satove odvaljuju od carine. I to ne jebu nikakve dokaze plaćanja nego gledaju najveću cenu koju mogu da nadju po sajtovima.A ja se sećam da je recimo procedura pre ove eksplozije Ali, Temu ebay naručivanja "zahtevala" da odbiješ da primiš porudžbinu pa onda uložiš u onu Poštu 6 za carinu. Ako primiš i platiš ćao-zdravo...
August 10, 2025Aug 10 46 minutes ago, Frank Pembleton said:Da, pričao mi ortak da za te satove odvaljuju od carine. I to ne jebu nikakve dokaze plaćanja nego gledaju najveću cenu koju mogu da nadju po sajtovima.Ja sam par puta dosad naručivao i svaki put je bilo prema onom što sam platio i poslao kao dokaz plaćanja. doduše uvek je i bilo preko nekog špeditera
August 10, 2025Aug 10 Poslušajte @napadajima firmi na čiju adresu u EU možete da naručite paket i oni vam faktički to prošvercuju u Srbiju. 30% plus 50 evra je mnooogo.ili zamolite nekog gastosa da to uradi za vas. ručni sat bar nije teško preneti preko granice.ja sam za kupovinu imao super iskustva sa chrono24. uzeo sam i jedan relativno skup Oris za koji sam uspeo da smanjim cenu za 400 evra i sve je bilo perfektno. sve u EU, pa nema carine i svega toga.prodaja mi je išla teško. ljudi tražie nerealna smanjenja cena i 4 meseca mi je trebalo da prodam Longines Conquest po ceni koja mi je koliko-toliko ok. sa druge strane, to znači da može lepo da se spusti cena kada se kupuje. definitvno pokušajte sa više prodavaca i cenjkajte se. Edited August 10, 2025Aug 10 by Heaviside
August 21, 2025Aug 21 BB58 i Nomos Tangente kao inspiracije, lepo izgledaju 🙂. Ja izvukao Raketu 24h koju dugo nisam nosio i stavio je na čelničnu narukvicu:
Create an account or sign in to comment