October 29, 2025Oct 29 Jel imao neko iskustva sa Holzkern satovima? Jesu ovo tvoji asutrijanci @Heaviside ?
October 29, 2025Oct 29 11 minutes ago, Profesionalac said:Jel imao neko iskustva sa Holzkern satovima? Jesu ovo tvoji asutrijanci @Heaviside ?Ovi sa mermerom (Melodical, Existential, Gifted i slicni da ne idem dalje) nisu losi, samo nemoj drvo, to je za zidne satove sa kukavicom nemam pojma kakvi su, prvi put cujem za marku, koji si ti hipster
October 29, 2025Oct 29 Jeste austrijski, holz znači drvo. ne bih kupio to, donekle zanimljiv koncept ali uvek sam pre za staaaaare i prave časovničarske proizvođače. automatik im počinje od 500 evra…tissot, citizen, seiko ili neki vintage bi bili moj izbor za te pare
October 29, 2025Oct 29 1 minute ago, Guuundogan said:diver sa nh35 ne bih platio 850 usd... no wayStipso
October 29, 2025Oct 29 2 minutes ago, Lancia said:Stipso bro, dao sam 200e samo za carinu za sat... kreten da, stipsa ne. povuci rec :P poenta je da ima milion boljih satova za te pare i da mi je ta "ponuda" dosta rekla o brendu
October 29, 2025Oct 29 48 minutes ago, Lancia said:Ovi sa mermerom (Melodical, Existential, Gifted i slicni da ne idem dalje) nisu losi, samo nemoj drvo, to je za zidne satove sa kukavicom nemam pojma kakvi su, prvi put cujem za marku, koji si ti hipster Nemam pojma kako sam naleteo na njih. Drvo nisam razmatrao.. Samo su me privukli dizajnoviTM, ali cena mi je bila dosta jaka za nešto što prvi put čujem, pa rek'o ovde da se raspitam, da li sam nešto propustio. Gifted i Existential sam najviše gledao 18 minutes ago, Heaviside said:Jeste austrijski, holz znači drvo.ne bih kupio to, donekle zanimljiv koncept ali uvek sam pre za staaaaare i prave časovničarske proizvođače. automatik im počinje od 500 evra…tissot, citizen, seiko ili neki vintage bi bili moj izbor za te pareHteo sam obojici da odgovorim, ali mi ne ide baš slaganje ovih quotova i mog teksta na mobu
October 29, 2025Oct 29 @Lancia Dugajlijo vrati se malo unazad kupio sam kineze Prezadovoljan sam, snobovi stop!
October 29, 2025Oct 29 18 minutes ago, Moća said:@Lancia Dugajlijo vrati se malo unazad kupio sam kineze Prezadovoljan sam, snobovi stop!Je l ti imaš Bombino 38 mm i koji?Po sećanju, onaj stariji, ali mi pretraga nešto nije išla.
October 29, 2025Oct 29 7 minutes ago, Moća said:@Lancia Dugajlijo vrati se malo unazad kupio sam kineze Prezadovoljan sam, snobovi stop!To je jedino vazno btw, ja vise volim ovu drugu formu satova, kao sto je taj Seestern. Inace imam drugara u Becu, koji voli te sportske kao i ti, samo kupuje Rolex i Omegu iz hobija pravi i biznis, ne nosi ih nikad. Seemaster Omega zeleni mi se svideo, ali naravno u zivotu to ne bih ni kupio ni nosio. Moj je Navigare (s koznom narukvicom) i stavio sam ga na ruku tri puta
October 29, 2025Oct 29 19 minutes ago, Ras said:Je l ti imaš Bombino 38 mm i koji?Po sećanju, onaj stariji, ali mi pretraga nešto nije išla.
October 29, 2025Oct 29 1 hour ago, Lancia said:To je jedino vazno btw, ja vise volim ovu drugu formu satova, kao sto je taj Seestern.Inace imam drugara u Becu, koji voli te sportske kao i ti, samo kupuje Rolex i Omegu iz hobija pravi i biznis, ne nosi ih nikad. Seemaster Omega zeleni mi se svideo, ali naravno u zivotu to ne bih ni kupio ni nosio.Moj je Navigare (s koznom narukvicom) i stavio sam ga na ruku tri putaNevezano kakav je sat, i to što je ja to ne bi nosio, ali jbga što ga imam onda?Mislim možda je poklon, to je druga stvar onda...
Create an account or sign in to comment