Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Just now, Frank Pembleton said:

Nevezano kakav je sat, i to što je ja to ne bi nosio, ali jbga što ga imam onda?

Mislim možda je poklon, to je druga stvar onda...

Poklon, naravno. Nemam naviku da nosim nista na ruci ili oko vrata. Satove inace volim, kao ukrasnu ili korisnu stvar, ali samo na tudjoj ruci.

  • Replies 1.6k
  • Views 169.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Problem narukvice, odnosno kopče je rešen! ImgBB narukvica hosted at ImgBB Image narukvica hosted on ImgBB Pronašao sam na KP narukvicu donora, za koju ni ja iz ove daljine, a ni prodavac nismo mogli

  • le petit nicolas
    le petit nicolas

    jedna istorijska zanimljivost, sa FB stranice Crno-beli Beograd: Nedavno mi je gospodin Bratislav Djordjević, nekadašnji ambasador Jugoslavije u UN, ispričao da je pre nekoliko godina, tokom pose

  • Stigla prinova 

Posted Images

Jel neko probao da uradi ili ima iskustva sa graviranjem neke posvete na satu?

I da li je to uopšte "bezbedno" po sam sat?

To je klasika, odeš do gravera i uradiš... Isto kao kad se na pločicu od zlata gravira nešto, samo moraš tražiti gravera koji to radi sa tankom iglom, to ne rade ovi graveri/pečatoresci...

47 minutes ago, stajebrebilo said:

To je klasika, odeš do gravera i uradiš... Isto kao kad se na pločicu od zlata gravira nešto, samo moraš tražiti gravera koji to radi sa tankom iglom, to ne rade ovi graveri/pečatoresci...

Vidim i da neki od ovih što prodaju satove imaju to kao uslugu, cenim da oni "znaju šta rade"...

  • 3 weeks later...

11.11 akcija na Aliju još do prekosutra, ko nije do sada video.

Otac i sin😆

IMG_20200709_100009.jpg

Malo jasnija slika

IMG_20200709_095939.jpg

  • 4 months later...

Jel ima smisla dati 200 eur za ovo? Mozda mogu da se cenjkam, ali ne znam vrednost ni otprilike.

IMG-59b0ca0b70324fce9837464c4eb18ac5-V.jpg

Imam jedan Citizen koji ne nosim godinama jer sam se navukao na Garmina Fenix 7, mislim da imam i originalnu kutiju negdje.

CA0080-03E

1 hour ago, Seabass said:

Imam jedan Citizen koji ne nosim godinama jer sam se navukao na Garmina Fenix 7, mislim da imam i originalnu kutiju negdje.

Lep ti ovaj Citizen. 1000 evra novi Garmin, kuku sad

2 minutes ago, Lancia said:

Lep ti ovaj Citizen. 1000 evra novi Garmin, kuku sad

Sad bas gledam, kupio sam ga 2017 za £159, sad je £279. Mogao bih ga prodati na ebay za £150-200, sto ce se najvjerovatnije desiti. Imam i originalni strap i kutiju. Trazeci kutiju nadjoh u fijoci i jedan Casio G-Shock i Police naocale. Sve godinama zaboravljeno.

Fenix 7 nije toliko. Ja sam ga kupio pred kraj 2023 za manje od £400. Meni bolji ne treba za sad.

6 hours ago, Module said:

Jel ima smisla dati 200 eur za ovo? Mozda mogu da se cenjkam, ali ne znam vrednost ni otprilike.

Ovaj model iskreno nisam nikada video. Mislim da su "standardni" ana-digi-temp, ovakvi:

images?q=tbn:ANd9GcTg4qta-TTmWgxrF0zf0Vw

sada oko 200$/€ novi. Mislim da se još samo ovaj model (u sijaset boja i kolaboracija) danas pravi. Možda neki JDM, eto.

  • 1 month later...

Novo iz Casioa:

image.jpg

image.jpg

Casio-W221H-watches-US.jpg

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.