Jump to content
IGNORED

Studio B


Eraserhead

Recommended Posts

meni je najzabavije ikada u istoriji televizije kada kod Ivon Jafali u Još uvek budni dodju strancitada hoću da umrem od smeha dok gledam jadnog prevodioca kako se znoji i živo me zanima koliki procenat onog što Ivon izgovori :lol: prevede gostu :lol:

Link to comment
meni je najzabavije ikada u istoriji televizije kada kod Ivon Jafali u Još uvek budni dodju strancitada hoću da umrem od smeha dok gledam jadnog prevodioca kako se znoji i živo me zanima koliki procenat onog što Ivon izgovori :lol: prevede gostu :lol:
Prevede upravo onoliko koliko i Ivon pita, a to je 1-2 % od svega onoga što kaže. Mada, mislim da bi u toj konkretnoj emisiji trebalo izbaciti prevodioca, jer se samo gubi vreme, a i verovatno svih 1000 ljudi koji gledaju tu emisiju znaju engleski.
Link to comment

Meni je do jaja bilo kad su joj gostovali neki crnci i dok je isla reklama rasvetljivac ulazi i kaze "Ej Ivon dosle su ti neke chamuge"....

Link to comment

Uf to sa prevodiocima, pre neki dan bio neko ozbiljan (jbga, kuvah kafu, pa ne znam ko :D), i sad Gojgićka sa temperametnom bojom glasa, gost koji se glasno brani i dva simultana prevodioca koja su se dosta uživela u uloge. Kakav je to bio polifonični atak bokte :D

Link to comment
Uf to sa prevodiocima, pre neki dan bio neko ozbiljan (jbga, kuvah kafu, pa ne znam ko :D), i sad Gojgićka sa temperametnom bojom glasa, gost koji se glasno brani i dva simultana prevodioca koja su se dosta uživela u uloge. Kakav je to bio polifonični atak bokte :D
joj mislim da sam i ja to video tj cuo posto sam prao sudove. valjda je bio neki temperamentni talijan, pa je prevodilac hteo da naglasi i to. a bilo je skroz smesno Edited by sherman
Link to comment
Hipsteraj postaje deo srpskog mejnstrima! Jos ako je ova torba bila sa strane...pADIDAS1-3480646_pattern_w345a.jpgMada bih u stvari voleo da znam sta fali. Danas mi je predavao lik u farmerkama i duksu, kosom do dupeta i jarecom bradicom od cca 10cm. Potpisuje se sa prof dr, pa ako moze on, sto ne bi mogla i ova.
Dobro, meni je Dr predavao sa majicom Totenhema pred jedno 100 ljudi.
Link to comment

Pre neki dan, sportske vesti. išlo je odprilike ako opet budu bacali nešto u teren Partizan će igrati utakmice 300km od Beograda. komentar: valjda je to dovoljno daleko :lol:

Link to comment
  • 3 weeks later...

o koliko mi na djoku idu molitvene emisije na studiju be, agape gajsek i monah pavlovic, ovo malo sto se slucajno zadesi iz televizora kad zaboravim da iskljucim ton dok gledam temperaturu i vreme, odma me ozraci. na toj televiziji valja samo jugoslav.

Link to comment
o koliko mi na djoku idu molitvene emisije na studiju be, agape gajsek i monah pavlovic, ovo malo sto se slucajno zadesi iz televizora kad zaboravim da iskljucim ton dok gledam temperaturu i vreme, odma me ozraci. na toj televiziji valja samo jugoslav.
E ako se u njega uzdas onda jbga...
Link to comment

nedelja u 20:00Serijal „Agape“ počeo je u oktobru 2006. ekskluzivnim intervjuom s patrijarhom Pavlom, a potom se nastavio sa stalnim gostom, akademikom Vladetom Jerotićem. Globalna tema je „Savremeno društvo i religija“, a podteme su bile smisao, vera, brak, porodica, vaspitanje, mediji, ljubav, narkomanija, samoubistvo, vera i bolest, vera i nacija, žena i muškarac, snovi, život i smrt, magija i mistika, stvaralaštvo... Želja nam je da pokažemo da hrišćanstvo nije zastarelo i da i te kako može pomoći modernom čoveku koji prati od krize identiteta da pronađe smisao i istinu. Emisija nije posvećena samo visokoobrazovanim ljudima već svakome ko je zainteresovan da postavi sebi osnovna filozofska, religiozna i egzistencijalna pitanja: ko sam ja, šta je smisao mog života, kuda idem...Autor i voditelj: Aleksandar Gajšekemisija s ovakvim konceptom i pocetkom, u nedelju ekskluzivno ima epizodu pod imenom "susret jelene gencic i novaka djokovica" :lol:

Link to comment
na toj televiziji valja samo jugoslav
wtf?Guglpametnica? Čovek koji je sam sebi gost, pošto pravi gost ne može da dođe do reči? Idi malo na HRT da vidiš kako rade školovani i pripremljeni voditelji kojima aaaaaaa nije sastavni deo svakog pitanja, koji gledaju u gosta dok vode konverzaciju, a ne u kameru, i koji su sve vreme razgovora fokusirani na temu, a ne na pozu. Trebalo je videti zbunjenost Seke Sabljić dok Metrojugoslav vikipedira o Šekspiru...tog jadnika bi prvo trebalo vratiti u neku školu da nadoknadi sve što je propustio.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...